Hai cercato la traduzione di pārstrādājamās koksnes ražotājs da Lettone a Inglese

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Lettone

Inglese

Informazioni

Lettone

celulozes un koksnes ražotājam jānodrošina visas koksnes un šķiedras ieguve no likumīgiem avotiem.

Inglese

the pulp and paper producer must ensure that all wood and fibre originate from legal sources.

Ultimo aggiornamento 2014-11-21
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

kad leader+ programma bija noslēgusies, projekts deva reģionālajiem koksnes ražotājiem iespēju rīkoties pat-

Inglese

the project has given regionalwoodproducers the capacity to act independently and govern themselves after the

Ultimo aggiornamento 2014-02-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

Šis projekts apvieno reģiona koksnes ražotājus koopera-tīvā, kas spēj izpildīt liela mēroga kokapstrādes nozares prasības.

Inglese

the project brings together regionalwoodproducers into a cooperative that can meet the demands of largescale wood-processing industries.

Ultimo aggiornamento 2014-02-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

tomēr šī pieeja radītu būtisku ietekmi tikai tad, ja visas galvenās koksnes ražotājas, tranzīta un apstrādes valstis noslēgtu flegt brīvprātīgos partnerattiecību nolīgumus vai ja tā izvērstos par daudzpusēju iniciatīvu.

Inglese

this approach however, would have a significant impact only if all major producing, transit and processing countries would enter into flegt vpas or if this would evolve into a multilateral initiative.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

Ņemot vērā pasaulē augošo pieprasījumu pēc koksnes un koksnes izstrādājumiem, kā arī institucionālās un pārvaldības nepilnības, kas pastāv meža nozarē vairākās koksnes ražotājās valstīs, nelikumīga mežizstrāde un ar to saistītā tirdzniecība kļūst par aizvien lielāku problēmu.

Inglese

due to the growing demand for timber and timber products worldwide in combination with the institutional and governance deficiencies that are present in the forest sector in a number of timber-producing countries illegal logging and the associated trade becomes of ever greater concern.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

flegt rīcības plānā komisija arī atzina, ka dažas nozīmīgas koksnes ražotājas valstis var nolemt neparakstīt flegt brīvprātīgos partnerattiecību nolīgumus ar es, un tāpēc, ja nav daudzpusēja progresa vai tas ir ļoti lēns, es jāpieņem papildu pasākumi, lai cīnītos ar nelikumīgu mežu izciršanu globālā mērogā, ietverot tiesību aktus, lai novērstu nelikumīgi iegūtas koksnes importu es.

Inglese

in the flegt action plan the commission also recognised that some important timber-producing countries may choose not to enter into flegt vpas with the eu and therefore that, in the absence or slow pace of multilateral progress, the eu should adopt additional measures to fight illegal logging at the global level, including legislation to prevent imports of illegally harvested timber into the eu.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

es flegt rīcības plānā ir noteikts pasākumu kopums, kas ietver atbalstu koksnes ražotājām valstīm, centienus attīstīt daudzpusēju sadarbību, lai apkarotu nelikumīgi iegūtas koksnes tirdzniecību, privātā sektora iniciatīvas, kā arī pasākumus, lai nepieļautu investīcijas darbībās, kas veicina nelikumīgu mežizstrādi un kurās koksne tiek izmantota bruņotu konfliktu atbalstīšanai.

Inglese

the eu flegt action plan set out a package of measures including, inter alia, support for timber-producing countries, efforts to develop multilateral collaboration to combat the trade in illegally harvested timber, private sector initiatives as well as measures to avoid investment in activities which encourage illegal logging and conflict timber.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

atbilstīgi šajā paziņojumā noteiktajam mērķim, proti, nodrošināt, ka kopienā tiek ievesti tikai tādi koksnes izstrādājumi, kas ražoti saskaņā ar attiecīgās ražotājas valsts tiesību aktiem, kopiena risina sarunas ar koksnes ražotājām valstīm (partnervalstīm) par brīvprātīgiem partnerattiecību nolīgumiem (vpa), kuri līgumslēdzējām pusēm par juridiski saistošu pienākumu nosaka licencēšanas sistēmas ieviešanu un nolīgumos minētās koksnes un koksnes izstrādājumu tirdzniecības reglamentēšanu.

Inglese

in accordance with the aim of that communication, namely to ensure that only timber products that have been produced in accordance with the national legislation of the producing country enter the community, the community has been negotiating voluntary partnership agreements (vpas) with timber producing countries (partner countries), which put a legally binding obligation on the parties to implement a licensing scheme and to regulate trade in timber and timber products identified in the agreements.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Lettone

es aicinu visas koksnes ražotājas valstis sekot ganas, kongo republikas un, drīzumā arī kamerūnas, piemēram un parakstīt individuāli pielāgotus, brīvprātīgus tirdzniecības nolīgumus (flegt) ar es.

Inglese

following ghana, the republic of congo, and soon cameroon, i encourage all wood producing countries to sign the tailor-made voluntary trade agreements with the eu, named "flegt".

Ultimo aggiornamento 2017-04-26
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Attenzione: contiene formattazione HTML nascosta

Lettone

lai gan eesk atzīst “daudzfunkcionālās mežsaimniecības” lomu, tā pauž bažas, ka dažu valstu valdības pārāk lielu nozīmi piešķir ar koksnes ieguvi nesaistītiem pakalpojumiem, atstājot novārtā mežu kā koksnes ražotāju komerciālo funkciju.

Inglese

although it recognises the role of "multifunctional forestry", the eesc is concerned that several national governments are putting too much emphasis on non-timber services to the detriment of the commercial role of their forests as producers of wood.

Ultimo aggiornamento 2017-04-06
Frequenza di utilizzo: 2
Qualità:

Attenzione: contiene formattazione HTML nascosta

Alcuni contributi umani con scarsa rilevanza sono stati nascosti.
Mostra i risultati con scarsa rilevanza.

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK