Je was op zoek naar: trainerin (Albanian - Engels)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Albanian

Engels

Info

Albanian

jo pa trainerin tim.

Engels

not without my trainer.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

ai ka nevoje per trainerin e tij.

Engels

he needs his trainer.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

kam folur me trainerin dhe ai ka pranuar.

Engels

- i talked to coach. you're in. dude!

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

kanë mbaruar ditët kur merrja vesh trainerin.

Engels

i've moved on. and my days of listening to my manager are over.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

bir, duhet ta marrësh vesh gjithmonë trainerin tënd.

Engels

son, you should always listen to your manager.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

kulturë dhe sporte: shoqata e futbollit e bosnje dhe herzegovinës gjen trainerin e ri

Engels

culture and sports: bosnia and herzegovina football association gets new coach

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

federata rumune e futbollit shkarkoi më 9 prill trainerin e ekipit kombëtar viktor piturka.

Engels

the romanian football federation sacked national football team coach victor piturca on april 9th.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

një fitore e thellë ndaj estonisë ka frymëzuar mbështetje shumëetnike për ekipin dhe trainerin e futbollit të bih.

Engels

a thrashing of estonia has inspired multiethnic support for bih's football team and coach.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

me trainerin zlatko kranjçar, ekipi arriti këtë vit finalet e kupës botërore për herën e tretë rradhazi.

Engels

with coach zlatlo kranjcar at the helm, the team reached their third consecutive world cup finals this year.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

me trainerin zlatko kranjçar, ekipi arriti këtë vit finalet e kupës botërore për herën e tretë rradhazi.

Engels

with coach zlatlo kranjcar at the helm, the team reached their third consecutive world cup finals this year.

Laatste Update: 2012-04-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

media servis deklaroi trainerin e ekipit kombëtar kroat të futbollit, slaven biliç, personin e vet të vitit.

Engels

media servis declared croatian national football team coach slaven bilic its person of the year.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

ky është titulli i pestë evropian për panathinaikos dhe i shtati për trainerin zheljko obradoviç. ekipi e mori titullin e fundit në 2007.

Engels

it is the fifth european title for panathinaikos, which last claimed it in athens in 2007, and coach zeljko obradovic's seventh.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

ndërsa tifozët e futbollit u mblodhën të festojnë në të gjithë greqinë, kryeministri kostas karamanlis përgëzoi lojtarët dhe trainerin e tyre.

Engels

as football fans gathered to celebrate across greece, prime minister costas karamanlis congratulated the players and their coach.

Laatste Update: 2012-04-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

në intervistë, pamuk e përshkroi trainerin e ekipit turk të futbollit fatih kerim si një "ultranacionalist".

Engels

in the interview, pamuk described the coach of the turkish national football team, fatih terim, as an "ultra-nationalist".

Laatste Update: 2012-04-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Albanian

siç njoftohet, puna e trainerit kek është përmirësuar nga një personel i fortë ndihmësish, duke përfshirë trainerin më përvojë milan miklavçiç.

Engels

by all accounts coach kek's job has been boosted by a strong staff of assistants, including experienced coach milan miklavcic.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

juria e konkursit gjithashtu përfshiu disa personalitete të mirënjohur serbe, përfshirë lojtarin e basketbollit vllade divaç dhe trainerin e ekipit kombëtar të futbollit radomir antiç.

Engels

the pageant jury also included some well-known serbian sports personalities, including basketball player vlade divac and national soccer team coach radomir antic.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

kjo është në kontrast me kupën botërore 2002 në korenë e jugut/japoni kur ylli i atëhershëm zllatko zahoviç u përplas me trainerin e atëhershëm sërçko katanec.

Engels

this is in contrast to the 2002 world cup in south korea/japan when then-star zlatko zahovic clashed with then-coach srecko katanec.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

ata përfshinin toni kukoç të kroacisë, ish lojtar i ekipit kombëtar grek dhe yjet e nba kris veber, skot pollard, glen rajs dhe bobi xhekson si dhe trainerin greg popoviç.

Engels

they included croatia's toni kukoc, former greek national team player, and nba stars chris webber, scott pollard, glenn rice and bobby jackson, as well as coach gregg popovich.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

shoqata serbe e futbollit shkarkoi të enjten (6 dhjetor) trainerin e ekipit kombëtar havier klemente pasi skuadra nuk ja doli të kualifikohet për finalet e euro 2008.

Engels

the serbian football association on thursday (december 6th) fired national soccer team coach javier clemente after the team failed to qualify for the euro 2008 finals.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

shoqata serbe e futbollit shkarkoi të enjten (6 dhjetor) trainerin e ekipit kombëtar havier klemente pasi skuadra nuk ja doli të kualifikohet për finalet e euro 2008.

Engels

the serbian football association on thursday (december 6th) fired national soccer team coach javier clemente after the team failed to qualify for the euro 2008 finals.

Laatste Update: 2012-04-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK