olimpijada: pobede hrvatske i crne gore u košarci i vaterpolu

olimpijada: pobjede hrvatske i crne gore u košarci i vaterpolu

kultura i sport: crna gora osvojila evropsko prvenstvo u vaterpolu

Kroatisch

kultura i sport: crna gora osvojila europsko prvenstvo u vaterpolu

Kwaliteit:

Servisch

grčka je u svojoj pretposlednjoj utakmici na vaterpolu turniru pobedila nemačku.

Kroatisch

grčka je u svojoj pretposljednjoj utakmici na vaterpolskom turniru pobijedila njemačku.

Kwaliteit:

Servisch

crna gora je pobedila srbiju na utakmici za titulu evropskog prvaka u vaterpolu.

Kroatisch

crna gora pobijedila je srbiju u utakmici za naslov europskog prvaka u vaterpolu.

Kwaliteit:

Servisch

pobede u tenisu, vaterpolu, rukometu i odbojci izvor su nacionalnog ponosa.

Kroatisch

pobjede u tenisu, vaterpolu, rukometu i odbojci izvor su nacionalnog ponosa.

Kwaliteit:

Servisch

hrvatska je osvojila prvu svetsku titulu u vaterpolu, pobedom nad mađarskom prvog aprila.

Kroatisch

zemlja je osvojila svoj prvi svjetski naslov u vaterpolu, porazivši 1. travnja mađarsku.

Kwaliteit:

Servisch

balkanski timovi biće zastupljeni u velikoj meri u završnim mečevima u muškom vaterpolu u petak.

Kroatisch

balkanski timovi bit će snažno zastupljeni u završnim susretima u muškom vaterpolu u petak.

Kwaliteit:

Servisch

time je pokazala da ta mala zemlja sa svega 650.000 stanovnika postaje supersila kada je reč o međunarodnom vaterpolu.

Kroatisch

Čineći to, pokazala je kako ta mala zemlja sa svega 650.000 stanovnika postaje supersila kada je riječ o međunarodnom vaterpolu.

Kwaliteit:

Servisch

hrvatska je osvojila zlatnu medalju na svetskom prvenstvu u vaterpolu 2007. godine, a nacionalni tim stremi istom uspehu u kini.

Kroatisch

hrvatska je osvojila zlatno odličje na svjetskom prvenstvu u vaterpolu 2007. godine, a reprezentacija stremi istom uspjehu u kini.

Kwaliteit:

Servisch

hrvatski huligani su pre mesec dana potpuno uništili bazen u kranju, u susednoj sloveniji, gde je održano prvenstvo evrope u vaterpolu.

Kroatisch

prije mjesec dana, hrvatski huligani u potpunosti su uništili bazen u kranju u susjednoj sloveniji na kojem je održano prvenstvo europe u vaterpolu.

Kwaliteit:

Servisch

više od 100 hrvatskih sportista takmičiće se na letnjoj olimpijadi, sa izgledima za osvajanje medalja u plivanju, skoku u vis, rukometu i vaterpolu.

Kroatisch

više od 100 hrvatskih sportaša natjecat će se na ljetnoj olimpijadi, s izgledima osvajanja odličja u plivanju, skoku u vis, rukometu i vaterpolu.

Kwaliteit:

Servisch

iako zemlja ima tradiciju visokih ostvarenja u timskom sportovima -- prvenstveno u košarci, vaterpolu i rukometu -- ove godine najveća očekivanja srbije su u individualnim sportovima.

Kroatisch

iako zemlja ima tradiciju visokih ostavarenja u kolektivnim sportovima -- prvenstveno u košarci, vaterpolu i rukometu -- ove godine najveća očekivanja srbije su u individualnim sportovima.

Kwaliteit:

Servisch

odluka je doneta nakon dva incidenta koja su se dogodila u inostranstvu. hrvatski huligani su pre mesec dana potpuno unistili bazen u kranju, u susednoj sloveniji, gde je odrzano prvenstvo evrope u vaterpolu.

Kroatisch

odluka je donijeta nakon dvaju izgreda koji su se zbili u inozemstvu. prije mjesec dana, hrvatski huligani u potpunosti su unistili bazen u kranju u susjednoj sloveniji na kojem je odrzano prvenstvo europe u vaterpolu.

Laatste Update: 2012-04-07
Kwaliteit:

Servisch

reprezentacija crne gore postala je novi prvak evrope u vaterpolu nakon što je u finalu u nedelju (13. jula) u malagi u Španiji pobedila srbiju 6-5.

Kroatisch

reprezentacija crne gore postala je novi europski prvak u vaterpolu jer je u finalu u nedjelju (13. srpnja) u malagi u Španjolskoj pobijedila srbiju 6-5.

Kwaliteit:

Servisch

hrvatska vaterpolo reprezentacija osvojila je svoju prvu evropsku titulu pobedivši u subotu (11. septembar) u zagrebu italiju 7-3, finalu evropskog prvenstva u vaterpolu.

Kroatisch

hrvatska vaterpolska reprezentacija osvojila je svoj prvi europski naslov pobijedivši u subotu (11. rujna) u zagrebu italiju 7-3 u finalu europskog prvenstva u vaterpolu.

Kwaliteit:

Servisch

muška reprezentacija srbije i crne gore osvojila je zlatnu medalju u vaterpolu na svetskom prvenstvu fina 2005. u montrealu, u kanadi, pobedivši 30. jula branioca titule, mađarsku, sa 8-7.

Kroatisch

muška reprezentacija srbije i crne gore osvojila je zlatno odličje u vaterpolu na 2005 fina svjetskom prvenstvu u montrealu u kanadi, pobijedivši 30. srpnja branitelja naslova, mađarsku 8-7.