Pergunte ao Google

Você procurou por: torturon (Albanês - Inglês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Inglês

Informações

Albanês

torturon.

Inglês

And you're torturing me.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Kjo të torturon.

Inglês

It torments you.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Më poshtëron, torturon.

Inglês

Humiliates me, tortures me.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Po më torturon shpirtin.

Inglês

You'd blackmail my soul, eh?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Pse po e torturon atë gjë?

Inglês

Why do you torment that thing so?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Përse nuk e torturon edhe pak?

Inglês

Well, why don't you torture him some more?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Çfarë të torturon kaq shumë?

Inglês

What's tormenting you so much?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Rodriku s'po më torturon më.

Inglês

Rodrick isn't beating me up anymore.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Nuk je hero nese vetem me torturon.

Inglês

You're not a hero if you just torture me.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Perse me torturon gjithmone keshtu?

Inglês

Why are you always torturing me like this?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- E torturon për ti nxjerrë informata.

Inglês

- He's torturing her for information. - He's doing what?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

... dhe kam thënë vazhdimisht se Amerika nuk torturon.

Inglês

...and, uh, I've said repeatedly, that America doesn't torture.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

I torturon njerëzit, i shikon tek po vdesin!

Inglês

You torture people. You watch them die.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Nëse mëshira ju torturon, atëherë, të lutem, jepi fund.

Inglês

If I am for the axe, then for mercy's sake, just swing it.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Atij njerëzit s'i pëlqejnë fare, i torturon shumë kohë...

Inglês

The people he really doesn't like, he tortures for a long time first.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ç'do herë që e torturon atë njeri, vret vajzën tënde.

Inglês

Every time you torture that man, you kill your own daughter.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Në fillim na torturon njeriun tonë, pastaj fillon të flasë për lidhjet e CIA-s.

Inglês

First he tortures our guy, then he peddles the CIA connection.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ana torturon ata të "Jetoj në anije"... .. me disa lloje makinerirash me gjilpëra.

Inglês

Anna's torturing the live aboards with some kind of needle machine.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

- NUk e di çfarë është ajo, por e di që nuk vranë dhe torturon njerëz, për kënaqësinë tënde.

Inglês

- I don't know what it is, but I know it's not killing and torturing people for your own sick fucking pleasure.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- Ai dreq rremben, torturon dhe perdhunon Nje vajze 17 vjecare pa u permendur shume te tjera, Dhe ve bast qe te gjithe keta djjem dhe ata te D.A. i kane dhene atij dreke... per bezdisjen qe i kane shkaktuar nga te marrit ne pyetje.

Inglês

- This fucker kidnaps, rapes and tortures a 17 year-old girl, not to mention how many others, and I'll bet these guys and the DA all but bought him lunch for the inconvenience of asking him questions about it.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK