Pergunte ao Google

Você procurou por: melonggarkan (Indonésio - Albanês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Indonésio

Albanês

Informações

Indonésio

adalahketikaAndamemutuskan melonggarkan kendali.

Albanês

Kështu është kur vendos të prien fijet.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Baik, melonggarkan kawat 1.

Albanês

Liroje pak. Mirë. Po e liroj telin e parë.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Untuk melonggarkan tekanan ke otak.

Albanês

Ta heq shtypjen nga truri yt.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Aku harus melonggarkan sabuk di hari berikutnya.

Albanês

Unë zyrtarisht duhet ta liroj rripin ditën tjetër.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Mari kita lihat apakah aku bisa melonggarkan rantai ini.

Albanês

Të shohim në qoftëse mundem ti heq këto zhinxhirat.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Kau tahu, kau hanya mengangkat sikumu, - Dan melonggarkan pundakmu.

Albanês

Duhet të mbash bërrylat sipër dhe shpatullat të lira.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Mungkin kau bisa mempengaruhi bos-mu untuk melonggarkan sedikit peraturannya ?

Albanês

Ndoshta mund të kesh ndikim tek shefi për ta ulur faturën pak.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Dengar, masalahnya, aku sudah melonggarkan bautnya, tapi aku belum selesai mengerjakannya.

Albanês

Shiko, muhabeti është, Unë kam liruar bulonat, por unë nuk kam pasur mundësinë për t'i dhënë fund.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Maaf, aku tidak bisa melonggarkan rahangku seperti ular, hanya untuk minum alkohol.

Albanês

Më fal nuk mund ta ç'turbulloj nofkën time si gjarpër që të konsumoj alkool.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

- Tidak terlalu longgar ...

Albanês

- Ai është shumë i heshtur. - Jo shumë i lirë...

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Jendral, kita seharusnya berikan sedikit kelonggaran untuknya. Bukan begitu?

Albanês

si thua?

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Tapi akan longgar lagi

Albanês

Por do të fillon prapë

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Penghitung waktu memberinya kesempatan untuk mengumpulkan nya hal-hal dan mengikat setiap berakhir longgar.

Albanês

Kohëmatësi i jepte kohë për të mbledhur gjërat e tij dhe të rregullonte ndonjë gjë.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Biar aku longgarkan untukmu.

Albanês

Prit ta liroj pak.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Sistem daya pasti ada yang longgar sirkuitnya atau seseorang membuka jaringan yang tak mau terkunci.

Albanês

Sistemet tona të forcës duhet të ishin të izoluara. Ndoshta për faj të diçkaje të ndonjë qarku Janë mbingarkuar dhe janë mbyllur dyert, si mendon?

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Karena tali sepatu mu longgar ...

Albanês

E sheh? Meqë të kanë humbur lidhëset...

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

- Oh, Tuhan, perapian longgar!

Albanês

O Zot, skara është hequr!

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Aku akan melonggarkannya dengan membuka tempurungmu sedikit.

Albanês

Po tentoj ta heq shtypjen ashtu që duhet ta pres një pjesë të kafkës tënde.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Saatnya untuk menetapkan kakakmu longgar.

Albanês

Ka ardhur koha ta lëmë vëllain tënd të dalë.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Indonésio

Longgar senyum.

Albanês

Buzeqeshjen.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK