Pergunte ao Google

Você procurou por: grader (Inglês - Albanês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Inglês

Albanês

Informações

Inglês

Seventh-grader.

Albanês

Në klasë të shtatë.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Right, your second grader.

Albanês

Oh, saktë, ajo që shkon në klasë të dytë.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Just like we work your 4th grader good.

Albanês

Dhe në fund gjithçka do vejë mirë.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Sounds a lot better than sixth-grader.

Albanês

Tingëllon më mirë sesa "në klasë të gjashtë."

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Inglês

I am definitely not smarter than a fifth grader.

Albanês

Okay, patjeter nje djale ne klasen e 5-te eshte me i pergatitur se mua.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

That's a heavy workload for a fourth grader.

Albanês

Është një bollek i mirë për një fëmijë të klasës së katër.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Talk to me like I'm a third grader, please.

Albanês

Më fol sikur jam në klas të tretë, të lutem.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

I'm the smallest fifth-grader in New York City.

Albanês

Unë jam më i vogli në klasat e pesta të të gjithë Nju Jorkut.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Pimp My Crypt, Are You Fatter Than a Fifth Grader?

Albanês

Pimpo dhomën time të nëndheshme, Je më i shëndoshë se një i klasës së pestë?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

So would you consider maybe dating a 10th-grader?

Albanês

Pra ti mund të dalësh me një adoleshnte?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Tyler Davis. Third-grader at Vernon Baker Elementary.

Albanês

Në klasën e tretë në shkollën fillore të Vernon Baker.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

I found him hooking up with an eighth-grader from another school.

Albanês

E gjeta me një të klasës së tetë nga një shkollë tjetër.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

As a ninth-grader, for example, he felt tooth pain one day.

Albanês

Për shembull, kur ishte në klasë të nëntë, një ditë ai ndjeu t'i dhembë një dhëmb.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

A girl like her could get a fifth-grader, maybe even Kyle LoBianco!

Albanês

Një vjazë e tillë mund të ketë një të klasës së pestë, ndoshta edhe vetë Kyle LoBianco!

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Your daughter, Park Hyun-seo, a seventh grader at Dangsan Middle School.

Albanês

Vajza juaj, Park Hyun-seo, klasa e shtatë në shkollën fillore në Dangsan.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

She's the only other fifth-grader who has Frank Zappa on her iPod.

Albanês

Është e vetmja nga klasa e pestë që kishte këngë të bukura ne ipod-in e saj. - E shikon?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

I worked for this company for 17 years and they send a 4th-grader to can me?

Albanês

Kampunuarpërkëtëkompanipër17 vjet dhe ata dërgojnë një të gradës së 4-të të më shqelmojë?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

Why would a popular fifth-grader like Taffy be interested in a Milhouse like Milhouse?

Albanês

Pse një e klasës së pestë, popullore si Tafi, duhet të jetë e interesuar për një Milhaus si Milhausi?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

I stopped for a moment to take a breath and my father told the eighth-grader Gina to continue.

Albanês

Unë ndala për një çast të merrja frymë dhe im atë i tha nxënëses të klasës së tetë Gina, të vazhdonte.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

¶ comb, comb, comb-ery doo... ¶ I'm bart simpson, disruptive fourth-grader.

Albanês

Unë jam Bart Simpson, një djalë i klasës së katërt i padisiplinuar.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK