Спросить у Google

Вы искали: qa bane (Албанский - Английский)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Албанский

Английский

Информация

Албанский

ca bane?

Английский

what did you do?

Последнее обновление: 2016-06-07
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa bone?

Английский

I... just...

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa bëre mor.

Английский

That's ridiculous!

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa flet more.

Английский

Get out of here.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa flet more.

Английский

You don't say.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa flet moj!

Английский

Shut up!

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa flet moj!

Английский

Tell me about it!

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

-Qa flet mor.

Английский

- Get out.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Qa bone, lale?

Английский

What's up, player?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Jo qa i mirë në ujë, a?

Английский

Not so good on the water, hey?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Nuk jam qa e dehur për këtë.

Английский

I'm not drunk enough for that.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Mendova qa pash në macke të vogël

Английский

I thought I saw a pussy cat.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Dhe nëse po, a ka qa shumë rëndësi?

Английский

And if they did, does it really matter that much?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Dhe unë do të të them thjeshtë "qa bone."

Английский

Yo dee hey. And I'm gonna go with a simple "hello".

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно
Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Албанский

- Kjo eshte martesa me e mire qa kame pare ndonjeher.

Английский

- You all right?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Më ke blerë një çantë për Krishtlindje. Në mënyrë qa mbaj vetë valixhen?

Английский

You bought me a bag for Christmas so that I could carry my own luggage?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Babi ka shkuar sepse eshte shum i guximshem dhe sepse dhe nuk ka dashte me i lan Gjermanet me ba qa ti thon ata

Английский

Daddy went because he 's very brave... and because he wasn 't prepared... to let the germans tell him what he had to do.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Puljiç u qa, siç citohet nga agjensia kroate Javno, se grigja që po shuhet është në rritje e moshuar pasi anëtarët e rinj emigrojnë.

Английский

Puljic lamented, as quoted by the Croatian news agency Javno, that his dwindling flock is increasingly elderly, as younger members emigrate.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 2
Качество:

Источник: Анонимно

Албанский

Ndërsa qeveria e Kryeministrit Rexhep Tajip Erdogan përshëndeti "hapin historik", opozita, Partia Republikane Popullore (CHP) u qa se administrata e Erdoganit kishte dështuar të jepte detaje të mjaftueshme rreth procesit dhe kishte pranuar një kuadër më të ashpër negocimi se sa ai i vendosur në dhjetor 2004.

Английский

While the government of Prime Minister Recep Tayyip Erdogan hailed the "historic step", the opposition Republican People's Party (CHP) complained the Erdogan administration had failed to share sufficient details about the process and had accepted a tougher negotiating framework than that set out in the 17 December 2004.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 2
Качество:

Источник: Анонимно
Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Албанский

Presidenti i Partisë Kroate të Djathtë, Anto Djapiç u qa për atë që e quajti një ditë trishtimi për Kroacinë dhe shprehu besimin se Gotovina do të provonte pafajësinë e tij, ndërsa nënpresidenti i Partisë Fshatare Kroate, Ljubica Laliç tha se e gjithë Kroacia ishte në gjyq bashkë me Gotovinën.

Английский

Croatian Party of the Right President Anto Djapic bemoaned what he described as a sad day for Croatia and expressed confidence that Gotovina would prove his innocence, while Croatian Peasant Party deputy president Ljubica Lalic said that all of Croatia is on trial along with Gotovina.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Получите качественный перевод благодаря усилиям
4,401,923,520 пользователей

Сейчас пользователи ищут:



Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK