You searched for: i will tell my sister too who is in dubai (Engelska - Albanska)

Mänskliga bidrag

Från professionella översättare, företag, webbsidor och fritt tillgängliga översättningsdatabaser.

Lägg till en översättning

Engelska

Albanska

Info

Engelska

tell my sister i will be back soon.

Albanska

thuaji motrës sime se vij shpejt.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Engelska

i will tell my commander of my unit when he comes back.

Albanska

kuptoj, por flisni me komandantin e batalionit.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Engelska

and samuel answered saul, and said, i am the seer: go up before me unto the high place; for ye shall eat with me to day, and to morrow i will let thee go, and will tell thee all that is in thine heart.

Albanska

samueli iu përgjegj saulit dhe i tha: "jam unë shikuesi. ngjitu para meje në kodër; sot do të hani me mua. nesër në mëngjes do të lë të shkosh dhe do të të tregoj tërë ato që ke në zemër.

Senast uppdaterad: 2012-05-05
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Varning: Innehåller osynlig HTML-formatering

Engelska

which in case, if i find, i will tell my friends at the department of homeland security and you'll be sitting at club gitmo quicker than you can say islamic jihad, using your holy book here for toilet paper.

Albanska

që në rast se e gjej, do t'ju them shokëve të mi të departamentit të sigurisë në vend dhe ti do ta gjesh veten në burg pa pasur kohë as të thuash xhihadi islamik, dhe do ta përdorësh atë librin tënd të shenjtë si letër higjenike.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Få en bättre översättning med
4,401,923,520 mänskliga bidrag

Användare ber nu om hjälp:Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta besöka den här webbplatsen godkänner du vår användning av cookies. Läs mer. OK