najviše je obolelih u starosnoj kategoriji između 20 i 40 godina.

bugarska kompanija osvojila je nagradu u kategoriji "sto za igre".

bugarska tvrtka osvojila je nagradu u kategoriji "stol za igre".

Kvalitet:

Varning: Innehåller osynlig HTML-formatering

Serbiska

evropska filmska akademija već je nominovala film u kategoriji za najbolji scenario.

Kroatiska

europska filmska akademija već je nominirala ovaj film za nagradu u kategoriji najboljeg scenarija.

Kvalitet:

Serbiska

b92 je zauzeo drugo mesto u toj kategoriji, a sledi ga dnevnik blic.

Kroatiska

b92 zauzeo je drugo mjesto u toj kategoriji, a slijedi dnevnik blic.

Kvalitet:

Serbiska

druga sportistkinja sa kosova nora Đakova osvojila je bronzanu nagradu u kategoriji 57 kg.

Kroatiska

druga sportašica s kosova, nora gjakovam osvojila je brončano odličje u kategoriji do 57 kilograma.

Kvalitet:

Serbiska

sa kapacitetom od 100.000 putnika godišnje kukeski aerodrom pripadaće c kategoriji aerodroma.

Kroatiska

s kapacitetom od 100.000 putnika godišnje zračna luka kukes pripadat će c kategoriji zračnih luka.

Kvalitet:

Serbiska

bugarski animator bronislav likomanov nominovan je za nagradu emi u kategoriji dečijeg animiranog filma.

Kroatiska

bugarski animator bronislav likomanov nominiran je za nagradu emmy u kategoriji dječjeg animiranog filma.

Kvalitet:

Serbiska

istovremeno, lalova se nalazi na trećem mestu u ženskoj kategoriji u trkama na 100 metara.

Kroatiska

istodobno, lalova se nalazi na trećem mjestu u kategoriji žena u utrkama na 100 metara.

Kvalitet:

Serbiska

ona je osvojila prvo mesto u kategoriji do 52 kilograma, ali je nastupila pod zastavom međunarodne džudo federacije.

Kroatiska

osvojila je prvo mjesto u kategoriji do 52 kilograma, ali je nastupila pod zastavom međunarodnog judo saveza.

Kvalitet:

Serbiska

dimitrov je saopštio da mu je to bio poslednji meč u juniorskoj kategoriji, jer planira da uđe u profesionalni tenis.

Kroatiska

dimitrov je priopćio kako mu je to bio posljednji susret u juniorskoj kategoriji jer planira ući u profesionalni tenis.

Kvalitet:

Serbiska

vlad ivanov je dobio nagradu za najbolju sporednu ulogu, dok je dragoš bučur pobedio u kategoriji za najboljeg glumca.

Kroatiska

vlad ivanov primio je nagradu za najbolju sporednu ulogu, dok je dragos bucur pobijedio u kategoriji za najboljeg glumca.

Kvalitet:

Serbiska

bolja ocena ove godine odraz je „poboljšanja u kategoriji oslobođenosti od korupcije i kategoriji monetarne slobode“.

Kroatiska

bolja ocjena ove godine odraz je "poboljšanja u kategoriji oslobođenosti od korupcije i monetarne slobode".

Kvalitet:

Serbiska

alina dumitru iz rumunije osvojila je zlatnu medalju džudo za žene u kategoriji do 48 kilograma. [geti imidžis]

Kroatiska

rumunjka alina dumitru osvojila je zlato u kategoriji do 48 kilograma u judou. [getty images]

Kvalitet:

Serbiska

ponor je osvojila prvo mesto na gredi, dok je dragulesku pobedio u muškoj kategoriji u parteru. [geti imidžis]

Kroatiska

ponor je osvojila prvo mjesto na gredi, dok je dragulescu pobijedio u muškoj kategoriji na parteru. [getty images]