Google'a Sor

Şunu aradınız:: rudimentārās (Letonca - İngilizce)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Letonca

İngilizce

Bilgi

Letonca

Pētījumos ar žurkām un trušiem pie izavukonazola sistēmiskas ietekmes, kas ir zemāka par terapeitisko līmeni, tika novērota no devas atkarīga skeleta anomāliju gadījumu skaita palielināšanās to pēcnācējiem (rudimentārās virsskaita ribas).

İngilizce

In rats and rabbits, isavuconazole at systemic exposures below the therapeutic level were associated with dose-related increases in the incidence of skeletal anomalies (rudimentary supernumerary ribs) in offspring.

Son Güncelleme: 2017-04-26
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Uzraudzības instrumenti lielākajā daļā aģentūru joprojām bija diezgan rudimentāri,

İngilizce

Monitoring tools remained fairly rudimentary in most of the agencies, and the lack of performance indicators and of activity-based budgeting/management was quite widespread.

Son Güncelleme: 2017-04-26
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Pārāk bieži izmeklēšanu sagatavošana un pēcpārbaudes ir rudimentāras.

İngilizce

The preparation and follow-up of investigations have frequently been rudimentary.

Son Güncelleme: 2017-04-26
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Dalībvalstis ir norādījuši, ka minētā pieeja ir rudimentāra un neproporcionāla un ka tās sekas bieži ir pretējas gaidītajām.

İngilizce

Member States have drawn attention to the blunt, disproportionate of this approach and the frequently counterproductive consequences that have resulted.

Son Güncelleme: 2017-04-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Kā daļa no plašākas tiesiskuma pieejas Bosnijā un Hercegovinā un visā reģionā, EUPM, saglabājot rudimentāras spējas policijas reformu un kontroles jomā, galvenokārt atbalsta attiecīgas BiH tiesībaizsardzības aģentūras, tām apkarojot organizēto noziedzību un korupciju, īpašu uzmanību pievēršot valsts mēroga tiesībaizsardzības aģentūrām, policijas un prokuratūras sadarbības stiprināšanai, kā arī reģiona un starptautiskai sadarbībai.

İngilizce

As part of the broader rule of law approach in BiH and in the region, EUPM, while retaining residual capacities in the fields of police reform and accountability, shall primarily support BiH relevant Law Enforcement Agencies in the fight against organised crime and corruption, notably focusing on State level Law Enforcement Agencies, on enhancement of the interaction between police and prosecutor and on regional and international cooperation.

Son Güncelleme: 2014-11-21
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Šādas ekonomiski nepamatotas prakses pielietošanu ievērojami atviegloja tāda risku apzināšanas un pārvaldīšanas sistēma, kas visādā ziņā ir nosaucama par rudimentāru un nekādā ziņā neatbilst prasībām, kas parasti tiek izvirzītas tirgum atbilstošam un efektīvam riska menedžmentam.

İngilizce

These economically unjustifiable practices were greatly facilitated by a system for recognising and controlling risks which can be described as rudimentary and in no way appropriate to the standard requirements of effective risk management.

Son Güncelleme: 2014-11-21
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Rudimentāras valodu zināšanas gan nav pietiekamas tiesas dokumentu izpratnei.

İngilizce

37Rudimentary linguistic knowledge is probably not sufficient to understand judicial documents.

Son Güncelleme: 2014-02-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Letonca

Intīmā attiecību forma norāda uz privātu sociālo teritoriju, komunāla attiecību forma – uz vietēju (parochial) sociālo teritoriju, bet svešinieku attiecību forma – uz sabiedrisko jeb publisko sfēru (Lofland 1998). Pēc Loflandes „rudimentārās ģeogrāfijas” vietējās sociālās teritorijas mērogs ir tas, kurā funkcionē teritoriāla kopiena.

İngilizce

Intimate form of relations refers to private social territory, communal form of relations refers to local (parochial) social territory, but strangers relation form to social or public sphere (Lofland 1998). According to Lofland's "rudimentary geography"", the scope of parochial social territory is one where a territorial community operates

Son Güncelleme: 2013-01-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Uyarı: Görünmez HTML biçimlendirmesi içeriyor

Letonca

Viņa ir nodefinējot dzīvestelpas „rudimentāro ģeogrāfiju”, ko veido trīs sfēras jeb sociālās teritorijas – privātā, vietējā un sabiedriskā jeb publiskā. Katru no šīm dzēvestelpas sfērām jeb sociālajām teritorijām raksturo noteikta attiecību forma, kas attiecas uz to, kā indivīdi mijiedarbojas viens ar otru

İngilizce

She has defined "the rudimentary geography" of a living space, which consists of three spheres or social territories – private, local and social or public. Each of these spheres of a living space or social territories are characterized by certain form of relationships, related to how individuals interact with one another

Son Güncelleme: 2013-01-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Uyarı: Görünmez HTML biçimlendirmesi içeriyor

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam