njezin brat, ivica kostelić i njihova kolegica skijašica nika fleiss također su u timu hrvatske.

njen brat ivica kostelić i njihova koleginica skijašica nika flajs takođe su u hrvatskom timu.

使用频率: 2
质量:

克罗地亚语

njemačka skijašica maria riesch pobijedila je u natjecanju žena koje je održano na stazama na vrhu sljeme u blizini zagreba.

塞尔维亚语

nemačka skijašica marija rajš pobedila je na tom takmičenju žena koje je održano na stazama na sljemenu, u blizini zagreba.

使用频率: 2
质量:

克罗地亚语

hrvatska skijašica janica kostelić osvojila je brončano odličje u utrci svjetskog kupa u slalomu održanoj 12. prosinca u altenmakrtu u austriji.

塞尔维亚语

hrvatska skijašica janica kostelić osvojila je bronzanu medalju u trci svetskog kupa u slalomu održanoj 12. decembra u altenmarktu u austriji.

使用频率: 2
质量:

克罗地亚语

jedna od najboljih svjetskih skijašica, hrvatica janica kostelić, propustit će zbog ozljede cijelu sezonu svjetskog kupa 2006-2007.

塞尔维亚语

jedna od najboljih svetskih skijašica, hrvatica janica kostelić, propustiće zbog povrede celu sezonu svetskog skupa 2006-2007.

使用频率: 2
质量:

克罗地亚语

vozeći s otečenom rukom, hrvatska skijašica janica kostelić zauzela je drugo mesto u slalomskoj utrci za svjetski kup za žene održanoj 8. siječnja u mariboru u sloveniji.

塞尔维亚语

vozeći sa otečenom rukom hrvatska skijašica janica kostelić zauzela je drugo mesto u slalomskoj trci svetskog kupa za žene održanoj 8. januara u mariboru, u sloveniji.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

iako balkanske zemlje šalju manje od 100 sportaša, nekoliko njih -- posebice hrvatska skijašica janica kostelić -- imaju velike izglede vratiti se kući s odličjima.

塞尔维亚语

iako balkanske zemlje šalju manje od 100 sportista, nekoliko njih -- posebno hrvatska skijašica janica kostelić -- imaju velike šanse da se vrate kući sa medaljama.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

hrvatica janica kostelić osvojila je svoju prvu utrku u super g-ju , postavši tako treća skijašica na svijetu -- nakon Šveđanke pernille wiberg i austrijanke petre kronberger -- koja je pobijedila u svih pet disciplina svjetskog kupa.

塞尔维亚语

hrvatica janica kostelić osvojila je svoju prvu trku u super g, postavši tako treća skijašica na svetu -- posle Šveđanske pernile viberg i austrijanke petre kronberger -- koja je pobedila u svih pet disciplina svetskog kupa.