Ask Google

Results for perkthim gjemanisht shqip gjerman... translation from Albanian to German

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

German

Info

Albanian

perkthim gjemanisht shqip gjermanisht

German

Übersetzung Deutsch

Last Update: 2018-09-19
Usage Frequency: 2
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

perkthim gjemanisht shqip

German

Shpirtë

Last Update: 2017-06-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

perkthim gjemanisht shqip

German

Shpirt

Last Update: 2017-06-05
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

perkthim gjemanisht shqip

German

gjemanisht Englisch-Übersetzung

Last Update: 2016-12-14
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

c / perkthim gjemanisht shqip

German

begegnung

Last Update: 2019-12-09
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

teillumfang perkthim gjemanisht shqip

German

Aufforderung

Last Update: 2021-03-15
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

shqip gjermanisht

German

Deutsch

Last Update: 2018-12-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

fjalor shqip gjermanisht

German

Deutsch Englisch Wörterbuch

Last Update: 2016-03-02
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

perkthe anglisht shqip perkthe shqip gjermanisht

German

perkthe gjermonisht shqip

Last Update: 2021-01-03
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

fjalor shqip gjermanisht Zurück

German

fjalor shqip gjermanisht

Last Update: 2020-12-24
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagën. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

German

25 Jahre alt in Vjollca Lajqi wurde am 30. August 1994 in Den Haag geboren. Vjollca ist deutscher Staatsbürger kosovarischer Herkunft. Sie ist blond, besucht die Grundschule in Köln ê nur long 1.73 und beginnt das Gymnasium in Frankfurt bei Geteburg in Frankreich in Belgien Vjollca ist in der Lage und id 4 Sprachen Albanisch Deutsch Englisch Serbisch Vjollca

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagën. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

German

englishInfluencer 25 Jahre alt in Vjollca Lajqi wurde am 30. August 1994 in Den Haag geboren. Vjollca ist deutscher Staatsbürger kosovarischer Herkunft. Sie ist blond, besucht die Grundschule in Köln ê nur long1.73 und beginnt das Gymnasium in Frankfurt bei Geteburg in Frankreich in Belgien lila ist in der Lage und id 4 Sprachen Albanisch Deutsch Englisch Serbisch Vjollca ta

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagën. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

German

englishInfluencer 25 Jahre alt in Vjollca Lajqi wurde am 30. August 1994 in Den Haag geboren. Vjollca ist deutscher Staatsbürger kosovarischer Herkunft. Sie ist blond, besucht die Grundschule in Köln ê nur long1.73 und beginnt das Gymnasium in Frankfurt bei Geteburg in Frankreich in Belgien lila ist in der Lage und id 4 Sprachen Albanisch Deutsch Englisch Serbisch Serbisch lila ta

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Albanian

Tani ndikuesja mendjatë Gjermane..ju rikujtojnë 25 vjeçare,Vjollca Lajqi e lindurë ne Hagen me 30 gushte te vitit 1994 Vjollca ka shtetsin gjermane porë është më origji kosovarë është blonde ështe e gjatë 1.73 E Dashuruarë / shkollen fillore e filloj në köln studjoj shkollen e midicines ne Frankfurt ne geteburg ne franc bilgjik Vjollca Lajqi ka punuarë si mjekë e pergjithshmë në Spitalin e Kölnit më familjen e vetë Vjollca dinë 4 gjuh shqip gjermanisht anglisht serbish

German

Jetzt einflussreicher deutscher Geist. Rückruf 25 Jahre alt, Vjollca Lajqi, geboren in Den Haag am 30. August 1994. Vjollca hat die deutsche Staatsbürgerschaft, ist aber kosovarischen Ursprungs und 1,73 groß midicines in Frankfurt in Geteburg in Frankreich

Last Update: 2020-01-23
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK