Usted buscó: trishton (Albanés - Inglés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Inglés

Información

Albanés

trishton.

Inglés

- it makes me sad.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

trishton...

Inglés

it's so sad--

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

dashuria ime të trishton.

Inglés

my love's made you sad.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

kjo më trishton në pantollona.

Inglés

that make me kind of sad in pants.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

a të trishton, kur zihesh?

Inglés

does it make you sad when you fight?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

alis. sepse edhe mua më trishton.

Inglés

i hate it when you're sad, alice.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

injoranca jote më trishton mua pa fund.

Inglés

your ignorance saddens me to no end.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

kjo më trishton. sepse e kam bërë.

Inglés

well, that makes me sad because i did.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

nuk e di përse, por më trishton.

Inglés

i don't know why, but it makes me feel sad.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

të mos kem më kelin më trishton pamasë.

Inglés

i'm so sad that i don't have kelly.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

aleks, më trishton shumë, kur e thua atë.

Inglés

i am so mad alex, when you say that.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

ndonjëherë më trishton, nga ana tjetër, largimi i tij.

Inglés

sometimes it makes me sad, though andy being gone.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

rëra më trishton, sepse njëherë e një kohë ishte gurë.

Inglés

sand makes me sad because it used to be big rocks.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

me trishton qe duhet te shkoj deri te kercenimet me ju vajza.

Inglés

it saddens me that i have to resort to threats with you girls.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

dhe unë nuk do të jem aty që ta shoh këtë, dhe kjo më trishton shumë.

Inglés

and i won't be around to see it, and that makes me very sad.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

megjithëse besoj me forcë se greqia është një nga pak vendet me një bollëk gjinish dhe traditash muzikore, më trishton kur shoh artistë më të rinj që shkojnë jashtë dhe imitojnë në vend që të kërkojnë frymëzim në kujtesën tonë kolektive.

Inglés

although i firmly believe that greece is one of the few countries with a plethora of musical genres and traditions, it saddens me to see younger performers going abroad and imitating instead of seeking inspiration in our collective memory.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo