Usted buscó: prvorozeným (Checo - Albanés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Checo

Albanés

Información

Checo

jsem prvorozeným.

Albanés

tani, të lutem, vrite. unë jam një fëmijë i parë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

smrt prvorozeným.

Albanés

vdekja e fëmijës së parë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

mého prvorozeného syna, husseina, zabili zde.

Albanés

djali im i parë, huseini, është masakruar këtu.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

prvorozený nesmí být zraněný, aby se udržela čistá genetická linie.

Albanés

fëmijët e tyre të parë mbajnë këtë shenjë e s'preken që të vazhdojnë vijën gjenetike.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

prvorozený nesmí být zraněný, aby se udržela čistá genetická linie.

Albanés

fëmijët e tyre të parë mbajnë këtë shenjë e s'vriten që të vazhdojnë vijën gjenetike.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

thady, prvorození jako já se stávají králi.

Albanés

thadi... të lindurit e parë si mua bëhen mbretër.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

al teď plánuje zabít prvorozené dítě tvého bratra.

Albanés

dhe tani ka premtuar që të vrasë fëmijën e parë të vëllait tënd.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

no, víš, prvorozený... to, co si myslím, je taková hovadina, že ani nevím, jestli to mám říkat nahlas.

Albanés

si mendon? epo, djalë numër një, ajo që mendoj është kaq shumë rrëqethëse, sa që hezitoj ta them me zë të lartë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

letěla jsem 16 tisíc kilometrů, abych viděla tělo svého prvorozeného syna.

Albanés

unë sapo kam udhëtuar dhjetëmijë milje për të parë kufomën e fëmijës tim të parë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

my jen potřebujeme ty peníze, abysme se dostali do los angeles a on tak mohl stihnout narození svého prvorozeného dítěte.

Albanés

ne me të vërtetë na duhen disa të holla për të shkuar në los angeles që të mund të jemi atje për lindjen e fëmijës së tij të parë.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

prošla jsem celý náš rodokmen a hunter je první prvorozený muž z kriestyniny strany, od roku 1836

Albanés

shikova gjithe historine e familjes. dhe hunter eshte djali i pare qe ka lindur nga ana e krisit qe nga 1930.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

musíte mě oslovovat "prvorozený bratře"

Albanés

ju duhet të merret me mua si "dita më i madh"

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Checo

"zarmoutilo její rodiče, když viděli svou prvorozenou "prchat ze svého domova do eastbourne."

Albanés

prindërit e saj u hidhëruan kur panë se fëmija i tyre i parë iku nga shtëpia e saj për të shkuar në istburn."

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Checo

vrytý na prvorozeném, chrání obřadní místa.

Albanés

simboli është prova jote. i shënuar në fëmijët e parë, mbron vendet e tyre të adhurimit...

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

fisherova dcera, prvorozená jerome, keckwickův syn, můj nicholas.

Albanés

vajzat fishers dhe më i madhi i xheromëve, djali i kekuikut, nikolasi im.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

"bylo řečeno, že když člověk sepíše dohodu s démonem kvůli bohatství, moci, nebo jinému prospěchu musí pak obětovat svého prvorozeného syna.

Albanés

"eshte thene se nese njerezit bejne ujdi me me djallin per pasuri, pushtet, apo ndonje gje tjeter te dobishme, ata duhet te humbin te lindurin e pare mashkull.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Checo

dnes se právo prvorozeného předává tobě,

Albanés

sot kjo trashëgimi do kalojë tek ty...

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

kde je ten nejlepší z gondoru? kde je můj prvorozený?

Albanés

baba!

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

já jsem prvorozený!

Albanés

unë jam trashëgimtari i saj !

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Checo

ty jsi! jednoho dne se jako prvorozená staneš jednou ze starších.

Albanés

dhe një ditë ti do të bëhesh një udhëheqëse, e drejta jote që në lindje.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo