Google で調べる

検索ワード: meqënëse (アルバニア語 - 英語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

アルバニア語

英語

情報

アルバニア語

- Meqënëse e thua ti.

英語

- If you say so. Good seeing you.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Dhe meqënëse firma jote...

英語

And since your firm, um...

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Epo meqënëse po këmbëngul, Sarah.

英語

Well, Sarah, if you insist.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Do të them për Ridikun meqënëse më pyet.

英語

I would have told you about Riddick for the asking.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse nuk është stafi i punëtorëve.

英語

Well, if it isn't the entertainment staff.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse ra fjala, si vdiq mjeshtri juaj?

英語

By the way, how did your master die?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse Drej Parker nuk po kthehen në rring...

英語

Since Dre Parker has not returned to the ring...

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Dua ta bëj të dukshme, meqënëse do e shkembej.

英語

I'm going for the obvious if I'm gonna do it.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse e ke vendosur, duhet ta vlerësosh vetë.

英語

Everyone has their choices, you'll figure it all out.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse je një adoleshent i shpifur, ja përse.

英語

Because you're a disgusting teenager, that's why.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Faleminderit që po e merr me vete meqënëse ra fjala.

英語

Thanks again for bringing him, by the way.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse ke këto dhimbje duhet të kërkoj ndihmë.

英語

Now you're in such pain, I have to get someone to help you...

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse ky zotëri është kaq i dëshpëruar, përse nuk

英語

As this gentleman is so desperate, why don't you

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse nuk kemi informacion të vërtetë në identitetin e tij.

英語

Um, since there isn't real info on the guys identity.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Por meqënëse nuk mund të bëj diçka që të të ndihmoj.

英語

By myself I can't do anything to help you.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Do të prishej gjithçka meqënëse koha e zgjedhjeve po afron.

英語

It'll all blow over by the time the election rolls around.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse kristali po mbështjellë ngadalë trupat tanë, jemi mirë.

英語

Other than the crystal slowly encasing my entire body, doing great.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse nuk je me Elenën dhe thotë që u tradhëtua?

英語

Why don't you just tell Elena you were wrong.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Meqënëse ti e njeh zonën, ti do ta udhëheqësh grupin.

英語

Since you know this area, you will lead the group.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

アルバニア語

Por meqënëse je këtu, të shohim ç'mund të bëjmë.

英語

But since you're here, I'm going to make the most of it.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK