Google で調べる

検索ワード: innocenza (イタリア語 - アルバニア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

イタリア語

アルバニア語

情報

イタリア語

Innocenza perduta.

アルバニア語

Pafajësia ka humbur.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Riporteremo l'innocenza.

アルバニア語

Ne do kthejmë pafajësinë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

-Provava la tua innocenza!

アルバニア語

Kjo të ka treguar që je i pafajshëm!

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Solo Silente sembrava credere alla sua innocenza.

アルバニア語

Vetëm Urtimori mendote se ai ishte i pafajshëm.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Cerca l'innocenza dietro la rabbia.

アルバニア語

Kërko një pafajshmëri përtej zemërimit.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La sua innocenza e la sua purezza possono distruggervi.

アルバニア語

Pafajsia e saj dhe pastertia e saj është ajo çfarë mund t'iu shkatërrojë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Innocenza e' una parola forte per descrivere Gotham.

アルバニア語

Fjala "i pafajshëm" është një fjalë e madhe për popullin e Gotham-it.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

イタリア語

E abbiamo un'idea per dimostrare la propria innocenza.

アルバニア語

Dhe ne kemi nje ide per te provuar pafajsine tende.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Perche' volevamo vedere la perdita dell'innocenza.

アルバニア語

Donim tëshihnim humbjen e pafajësisë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Verra' decisa la tua innocenza o la tua colpevolezza.

アルバニア語

Do vendosej nëse ti je faltore ose e pafajshme.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

No! Ahh! Gli Dei hanno rivelato la tua innocenza.

アルバニア語

Jo! Zotat na shfaqën të vërtetën.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Derrick vuole catturare l'innocenza. E' cosi'.

アルバニア語

Të gjitha kanë të bëjnë për pafajësinë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Abbiamo un testimone della nostra innocenza ricoverato qui dentro.

アルバニア語

Ne kemi një dëshmi për pafajësinë tonë shërohet brenda.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La coperta funziona meglio con l'innocenza di un bambino.

アルバニア語

Batanija funksionon më mirë përmes pafajësësë së në fëmije.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

La mia innocenza e' morta in quelle 441 piccole caselle.

アルバニア語

Pafajsia ime vdiq në ato 441 kutiza të vogla.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Siamo felici di sapere che la Cina ha riconosciuto la vostra innocenza

アルバニア語

Jemi të lumtur që qeveria kineze ka tërhequr të gjitha akuzat kundër jush.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Ci siamo riuniti un altra volta per riportare l'innocenza.

アルバニア語

Edhe një herë na duhet të rivendosim pafajësinë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Lavo nell'innocenza le mie mani e giro attorno al tuo altare, Signore

アルバニア語

Unë i laj duart e mia në çiltërsi dhe i shkoi rrotull altarit tënd, o Zot,

最終更新: 2012-05-05
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

Convinceremo Zeus della tua innocenza Qualcuno ti sta usando, per iniziare una guerra

アルバニア語

Dikush është duke të përdorur ty për të filluar një luftë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

イタリア語

-Possiamo provare la nostra innocenza. -Lo lasci a terra così?

アルバニア語

ne mund të vërtetojmë pafajësinë tonë.

最終更新: 2016-10-28
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK