Je was op zoek naar: realizova (Albanian - Italiaans)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Albanian

Italiaans

Info

Albanian

realizova kontratën time. gjeta riordanin.

Italiaans

ho rispettato il patto, ho trovato reordon.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

une ju realizova juve për një nga piratët.

Italiaans

ti avevo preso per uno dei pirati.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

nuk e realizova dhe i thashë që ishte trrillim.

Italiaans

al momento non mi sono resa conto che stava facendo una cosa nobile.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

por për shkak të luftës nuk e realizova dot kurrë.

Italiaans

ma a causa della guerra, non e' potuto accadere.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

po, në fakt është kaq qetësi, saqë unë realizova diçka.

Italiaans

- facevo solo finta di leccargliela.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

hej,gjeni,kjo ishte ideja ime .-por un e realizova.

Italiaans

ehi, genio, è stata una mia idea. si, ma io l'ho messa in pratica.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

tani pasi që e realizova qëllimin tim. nuk e di se ç'të bëj.

Italiaans

adesso che ho raggiunto il mio scopo non so che cosa dovrei fare.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

përfundimi është se unë përdora muzikën dhe realizova rregull në një gërmadhë!

Italiaans

con la teoria della musica, ho creato ordine dal caos.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

pastaj kuptova dhe e realizova se më duhet ndihmë menjëherë thjeshtë,për ngjitur gishtat e amputuar apo gjymtyrët

Italiaans

beh, il riattaccamento di dita amputate di braccia e membra sono le operazioni più difficili che ci capita di fare.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

kështu që unë realizova artistikisht disa arsye të menduara... dhe të bëjmë gjënë e drejtë që t'u shpëtojmë mediave publike.

Italiaans

dato che non volevamo pubblicita'... abbiamo fatto quel che dovevamo. o avrebbe invaso questa repubblica, da solo.

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

michael, realizova se kisha dalur, jo nga dera e kenner, bach ledeen, jo nga porta e kabinetit tonë jurist, por nga bitha e një organizatës për të cilën e vetmja detyrë është të nxjerë helmin,

Italiaans

mi rendo conto, michael, che ero emerso non dalle porte di kenner, bach ledeen, non dai portali del nostro vasto e potente studio legale, ma dal buco del culo di un organismo la cui unica funzione è

Laatste Update: 2016-10-28
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
7,720,592,944 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK