Você procurou por: falem (Albanês - Grego)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Grego

Informações

Albanês

po falem.

Grego

- Προσεύχομαι.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

falem ty.

Grego

Σε εκλιπαρώ.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

jo, falem zotit.

Grego

'Οχι, δόξα τω θεώ.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- nuk dua të falem !

Grego

- Δεν θέλω να προσευχηθώ.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

falem zotit për këtë.

Grego

Δόξα τω Θεώ.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

falem që kjo shpatë të qendrojë e fortë.

Grego

Προσεύχομαι το σπαθί αυτό να παραμείνει δυνατό.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dëgjo, edhe unë i falem virgjëreshës së guadalupes.

Grego

Λατρεύω κι εγώ την Παναγία.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

të lutem, zoti i madh ares, të falem ty... shh.

Grego

Προσεύχομαι σε εσένα, μεγάλε θεέ Άρη.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

në këtë epokë që jetojmë... ..kërkoj një vënd që të falem.

Grego

Στους καιρούς που ζούμε ήθελα μόνο καταφύγιο, και μια στιγμή για να προσευχηθώ. Δοξάστε τον Θεό στο καταφύγιό Του!

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

falem undercover brother-it, bota është përseri funky vend.

Grego

xάρη στον Μυστικό Αδερφό, ο κόσμος ήταν και πάλι πολύ φάνκι.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

"i falem zotit që i dha guxim për t'u bërë hero. "

Grego

Ευχαριστώ το θεό που έδωσε στον Τζορτζ τη δύναμη και το κουράγιο... να ενεργήσει σαν ήρωας.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

jesus,qe te lutem ty tani mshiroje virgjereshen e pastert qe i falem me besim te prere

Grego

Χριστούλη μου καλέ Που είσαι στον ουρανό... Παναγίτσα μου αγαπημένη Με τον μονάκριβό σου γιο... Φυλάξτε μας κι ευλογήστε μας τούτο το πρωινό.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

por nëse gënjej tani, nëse mëkatoj tani, po më ikën koha këtu, dhe nuk do të falem përsëri.

Grego

μου τελείωσε ο χρόνος, δεν θα μπορέσει να με συγχωρέσει ξανά.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

përherë i falem nderit perëndisë tim për ju, për hirin e perëndisë, i cili ju është dhënë me anë të jezu krishtit,

Grego

Ευχαριστω παντοτε εις τον Θεον μου δια σας, δια την χαριν του Θεου την δοθεισαν εις εσας δια του Ιησου Χριστου

Última atualização: 2012-05-05
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

por, falem nderit perëndisë, që na bën të ngadhnjejmë gjithnjë në krishtin dhe shfaq kudo nëpërmjet nesh erën e këndshme të njohurisë së vet.

Grego

Πλην χαρις εις τον Θεον, οστις παντοτε καμνει ημας να βριαμβευωμεν δια του Χριστου και φανερονει εν παντι τοπω δι' ημων την οσμην της γνωσεως αυτου

Última atualização: 2012-05-05
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

i falem nderit perëndisë me anë të jezu krishtit, zotit tonë. unë vetë, pra, me mendjen, i shërbej ligjit të perëndisë, por, me mishin ligjit të mëkatit.

Grego

Ευχαριστω εις τον Θεον δια Ιησου Χριστου του Κυριου ημων. Αρα λοιπον αυτος εγω με τον νουν μεν δουλευω εις τον νομον του Θεου, με την σαρκα δε εις τον νομον της αμαρτιας.

Última atualização: 2012-05-05
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK