izbasa je osvojila brončano odličje u natjecanju na gredi.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Croata

tina erceg osvojila je brončana odličja u vježbama na parteru za žene i u vježbi na gredi.

Inglês

tina erceg won bronze in the floor exercise for women and the balance beam.

Frequência de uso: 1
Qualidade:

Croata

druga rumunjska gimnastičarka, sandra raluca izbasa, osvojila je srebrno odličje u vježbi na gredi i brončano u višeboju.

Inglês

another romanian gymnast, sandra raluca izbasa, won a silver medal in the women's beam event and a bronze in the women's individual all-around event.

Qualidade:

Croata

ponor je osvojila prvo mjesto na gredi, dok je dragulescu pobijedio u muškoj kategoriji na parteru. [getty images]

Inglês

ponor was first in the women's beam event, while dragulescu won the men's floor category. [getty images]

Qualidade:

Croata

rangelova je osvojila zlatnu medalju u preskoku i srebrnu u natjecanju na parteru, dok je karpenko osvojila treće mjesto u ukupnom poretku i srebrnu medalju u natjecanju na gredi.

Inglês

rangelova won the gold in vault and the silver in floor exercise, while karpenko took third in the individual all-round and the silver in balance beam competition.

Qualidade:

Croata

rumunjka catalina ponor osvojila je prvo mjesto u vježbama na gredi na svjetskom gimnastičkom kupu održanom 13. prosinca u birminghamu u velikoj britaniji, zadržavši prvo mjesto u toj disciplini s ocjenom 9.725.

Inglês

romania's catalina ponor placed first in the gymnastics world cup balance beam final held in birmingham, britain, on 13 december, retaining her number one status in the event with a score of 9.725.

Qualidade:

Croata

catalina ponor iz rumunjske proslavlja pobjedu i osvajanje zlatnog odličja u pojedinačnom finalu na gredi na 26. europskom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici u volosu u grčkoj, u nedjelju (30. travanj). [getty images]

Inglês

catalina ponor of romania celebrates after winning the gold medal on the balance beam during the individual finals of the 26th european women artistic gymnastics championship in volos, greece on sunday (30 april). [getty images]