You searched for: rrëshqitshme (Albanska - Engelska)

Mänskliga bidrag

Från professionella översättare, företag, webbsidor och fritt tillgängliga översättningsdatabaser.

Lägg till en översättning

Albanska

Engelska

Info

Albanska

Është e rrëshqitshme.

Engelska

it's slippery out here.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

Është e rrëshqitshme.

Engelska

those stairs are slippery.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

o zot, sa e rrëshqitshme!

Engelska

oh, my god. that is slick.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

- dreq, e rrëshqitshme është.

Engelska

parker:

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

letrat duhet të jenë të rrëshqitshme.

Engelska

- trust your slider, yeah? - yes, sir.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

- nuk mundem, duart i kam të rrëshqitshme.

Engelska

- what? - my-- my hands are grea. - with what?

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

kjo dysheme është e gjitha e rrëshqitshme!

Engelska

this floor's all slippery!

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

nënë siperfaqen e qelqtë bota është me fantazma të rrëshqitshme.

Engelska

beneath its glassy surface a world of gliding monsters.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

rruga ishte mjaft e rrëshqitshme nga shiu që ra mbrëmë.

Engelska

this road was pretty slick from the rain last night.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

aksidenti iu atribua motit të keq dhe rrugës së rrëshqitshme.

Engelska

the accident was attributed to foul weather and a slippery road.

Senast uppdaterad: 2012-04-06
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

vogelushe, menyrat e mia janë më të rrëshqitshme se rrugët e epokës së ajsenhaurit.

Engelska

lady, i am smoother than an eisenhower-era freeway.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

budallallëku i njeriut e bën rrugën e tij të rrëshqitshme dhe zemra e tij pezmatohet kundër zotit.

Engelska

the foolishness of man perverteth his way: and his heart fretteth against the lord.

Senast uppdaterad: 2012-05-05
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

me siguri, ti i vë në vënde të rrëshqitshme dhe kështu i bën që të bien në shkatërrim.

Engelska

surely thou didst set them in slippery places: thou castedst them down into destruction.

Senast uppdaterad: 2012-05-05
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

e vetmja gjë që më ndalon që të bi në këta ujëra të thella të mbushur me peshkaqen është ndërtesa e rrëshqitshme.

Engelska

paula, the only thing keeping me from falling into the bottomless depths... of these shark-infested waters... is this flimsy two-by-four railing.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Få en bättre översättning med
4,401,923,520 mänskliga bidrag

Användare ber nu om hjälp:Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta besöka den här webbplatsen godkänner du vår användning av cookies. Läs mer. OK