panathinaikos manager sergio markarian and several players were hit before police moved in.

inače, sevilla je kod kuće pobijedila panathinaikos s 2- 0, ili ukupno 2- 1.

Serbiska

inače, sevilja je kod kuće pobedila panatinaikos sa 2- 0, ili ukupno 2- 1.

Kvalitet:

Kroatiska

grčki panathinaikos pobijedio je kod kuće wislu iz krakowa 4-1 i kvalificirao se u sljedeće kolo.

Serbiska

grčki panatinaikos je kod kuće pobedio vislu iz krakova 4-1 i kvalifikovao se za sledeće kolo.

Användningsfrekvens: 2
Kvalitet:

Kroatiska

olympiakos i panathinaikos, čiji je vikend susret odgođen, u petak su izdali izvješća u kojima se osuđuje nasilje.

Serbiska

olimpijakos i panatinaikos, čija je utakmica koja je trebalo da se odigra za vikend suspendovana, izdali su u petak saopštenja u kojima su osudili nasilje.

Kvalitet:

Kroatiska

grčki košarkaški klub panathinaikos osvojio je naslov prvaka košarkaške eurolige pobijedivši u finalu turnira final four 2007 moskovski cska 93-91.

Serbiska

grčki košarkaški klub panatenaikos osvojio je titulu šampiona košarkaške evrolige pobedivši u finalu turnira fajnal for 2007 moskovski cska 93-91.

Kvalitet:

Kroatiska

kapetan hajduka srđan aleksić igrao je za panathinaikos iz atene, momčad koja ima "hrvatsku vezu" među svojim zvijezdama.

Serbiska

kapiten hajduka srđan aleksić igrao je za panatinaikos iz atine, tim koji se može pohvaliti "hrvatskom vezom" fudbalskih zvezda.

Kvalitet:

Varning: Innehåller osynlig HTML-formatering

Kroatiska

in the uefa cup competition, greece' s panathinaikos football club beat czech team slovan libere 1- 0 on 12 december, qualifying for the round of 16.

Serbiska

u kupu uefa grčki fudbalski klub panatenaikos pobedio je 12. decembra česki tim slovan libere sa 1- 0, kvalifikujući se tako za osminu takmičenja.

Kvalitet:

Kroatiska

također ovog tjedna: reli gumball 3000 prekinut nakon smrtonosnog sudara. grčki košarkaški klub panathinaikos osvojio je naslov prvaka košarkaške eurolige pobijedivši u finalu turnira final four 2007 moskovski cska 93- 91.

Serbiska

takođe ove nedelje: reli gambol 3000 prekinut posle fatalnog sudara. grčki košarkaški klub panatenaikos osvojio je titulu šampiona košarkaške evrolige pobedivši u finalu turnira fajnal for 2007 moskovski cska 93- 91.

Kvalitet:

Kroatiska

atenski panathinaikos postao je europski prvak u košarci nakon što je s tijesnom razlikom 73-71 pobijedio prošlogodišnjeg prvaka cska iz moskve u finalnoj utakmici eurolige koja je odigrana u nedjelju (3. svibnja) u berlinu.

Serbiska

atinski panatinaikos postao je evropski šampion u košarci nakon što je sa tesnom razlikom 73-71 pobedio prošlogodišnjeg prvaka cska iz moskve u finalnoj utakmici evrolige koja je odigrana u nedelju (3. maja) u berlinu.