Google'a Sor

Şunu aradınız:: zdrženlivějšímu (Çekçe - İngilizce)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Çekçe

İngilizce

Bilgi

Çekçe

Když se začnou dělnické zbrojnice plnit na úkor fašistů, budou banky a monopoly zdrženlivější v ozbrojování svých vraždících stráží.

İngilizce

When workers' arsenals will begin to stock up at the expense of the fascist arms depots, the banks nd trusts will be more prudent in financing the armament of their murderous guards.

Son Güncelleme: 2018-02-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Senátor Merkley zmínil synergie mezi jeho plánu a zákona American Power vydané senátoři John Kerry (D-Mass) a Joe Lieberman (I-VT) minulý měsíc, a vyzval zákonodárce, aby se chopily této chvíli možnost projít komplexní legislativu v oblasti klimatu a energie , Poukázal na to, že mnoho z nich v Kongresu se zdráhají přijmout významných legislativních bitvách tak blízko střednědobých voleb, politické klima ve Washingtonu by mohlo být ještě zdrženlivější významně působit příští rok, jakmile nový Kongres bere sílu, případně s větším počtem republikánských klimatu legislativy skeptiky.

İngilizce

Senator Merkley mentioned synergies between his plan and the American Power Act released by Senators John Kerry (D-Mass) and Joe Lieberman (I-VT) last month, and called on lawmakers to seize this moment of opportunity to pass comprehensive climate and energy legislation.

Son Güncelleme: 2018-02-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Ženy jsou v tomto ohledu zdrženlivější a to možná jen proto, že vlastně nemají možnost vidět sběratele v akci.

İngilizce

In this aspect women are less forthcoming, and this is possibly only because they do not have an opportunity to see collectors in action.

Son Güncelleme: 2018-02-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Lze se obávat, že evropský průmysl bude v budoucnu čím dál zdrženlivější v poskytování důležitých informací o nejlepších dostupných technikách Úřadu pro IPPC v Seville, přestože dosud byla tato spolupráce jednomyslně oslavována jako evropský úspěch.

İngilizce

It is to be feared that European industry will in the future be increasingly reluctant to supply the Seville IPPC office with relevant information on BATs, whereas this cooperation has so far been unanimously hailed as a European success story.

Son Güncelleme: 2017-04-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Vzhledem ke stále zdrženlivějšímu postoji veřejnosti v USA i jinde k Afghánistánu a vzhledem k zarážející závislosti země na mezinárodní štědrosti by bylo lákavé vydat se po obvyklé cestě rozvinutí mezinárodně stanovených cílů a následné spolupráci s afghánskými činiteli při zkoumání, jak těchto cílů co nejlépe dosáhnout.

İngilizce

Given increasing public wariness about Afghanistan in the US and elsewhere, and the countries’ overwhelming reliance on international largesse, it would be tempting to follow the usual route by developing internationally-generated goals and then engaging with Afghan leaders to explore how best to achieve them.

Son Güncelleme: 2015-05-18
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Kennedyho mučednická smrt vedla mnohé Američany k tomu, aby ho začali řadit po bok velkých prezidentů typu George Washingtona a Abrahama Lincolna, avšak historikové jsou v hodnoceních zdrženlivější.

İngilizce

Martyrdom led many Americans to elevate Kennedy to the ranks of great presidents like George Washington and Abraham Lincoln; but historians have been more restrained in their evaluations.

Son Güncelleme: 2015-05-18
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Někteří Evropané ovšem dávají přednost Hillary Clintonové, nebo dokonce i Johnu McCainovi, poněvadž se obávají důsledků pro evropské partnery Spojených států v případě, že by se moci ujal zdrženlivější a méně zkušený prezident.

İngilizce

But some Europeans prefer Hillary Clinton or even John McCain, because they are apprehensive about the consequences for America’s European partners of a more restrained and less experienced president.

Son Güncelleme: 2015-05-18
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Po přezkumu vývoje poptávky a po zdrženlivějším odhadu budoucích cen ropy se v novém základním scénáři počítá s pomalejším tempem růstu.

İngilizce

The new base-case scenario anticipated a slower growth rate following a revisited demand development as well as more conservative estimates of future oil prices.

Son Güncelleme: 2014-11-21
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Viasat zejména uvádí, že výhledy ohledně růstu reklamního trhu vypracované společností PriceWaterhouse Coopers, na kterých staví dánská vláda, jsou značně zdrženlivější než výhledy vypracované jinými subjekty, a to zejména výhledy připravené podniky, které na trhu působí.

İngilizce

Viasat especially notes that the forecasts concerning the growth of the advertising market made by PWC, on which the Danish Government relies, are substantially more conservative than those by others, especially forecasts made by firms that are active on the market.

Son Güncelleme: 2014-11-21
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Nicméně je nutno poznamenat, že v případě použití osobního zajištění členů by byly rybářské podniky, pokud jde o členství v FPAP, zřejmě zdrženlivější.

İngilizce

However, it will be observed that, if the personal securities of the members were liable to be claimed, the fisheries undertakings would probably have been more reluctant to become members of the FPAP.

Son Güncelleme: 2014-11-17
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Rajchl je zdrženlivější.

İngilizce

Rajchl is more reserved.

Son Güncelleme: 2014-10-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Zatímco však IMPACT vychází bez omezení z přímého účinku tohoto ustanovení, je Komise zdrženlivější: ustanovení má přímý účinek pouze v rozsahu, v němž obnovení pracovních smluv nebo poměrů na dobu určitou vyžaduje objektivní důvod; to platí v každém případě tehdy, když dotčený členský stát během lhůty k provedení nepřijal žádná jiná opatření slučitelná s ustanovením 5 bodem 1.

İngilizce

However, while IMPACT assumes unconditionally that that provision has direct effect, the Commission takes a more cautious view: it submits that the provision has direct effect only in so far as an objective reason is required for the renewal of fixedterm contracts or relationships, which is certainly the case where the Member State concerned has not introduced any other measures pursuant to Clause 5(1) within the period prescribed for transposing the directive.

Son Güncelleme: 2014-02-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Čím zdrženlivější je EU k tomu, co se děje v Rusku, čím méně se k tomu vyjadřujeme, tím více je v této zemi uplatňována politika represe - je to snadné; navrhuji proto, abychom o tom, co se v Rusku děje, otevřeně mluvili - a dějí se tam špatné věci.

İngilizce

The quieter we are in the EU about what is going on in Russia, the less we say about it, the greater the policy of repression in that country - it is that simple; I therefore propose that we speak out about what is happening in Russia, and bad things are happening.

Son Güncelleme: 2012-02-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Çekçe

Investujeme do opatření, která podněcují růst, a co se týče oblastí jako správní výdaje, jsme mnohem zdrženlivější.

İngilizce

We are investing in measures that will stimulate growth and we are being more restrained when it comes to areas such as administrative expenditure.

Son Güncelleme: 2012-02-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam