Google'a Sor

Şunu aradınız:: milap (Almanca - İngilizce)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Almanca

İngilizce

Bilgi

Almanca

The Daily Milap.

İngilizce

The Daily Milap.

Son Güncelleme: 2018-02-13
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Almanca

== Gerichtspräsidenten ==* K. S. Hegde (1966–1967)* I. D. Dua (1967–1969)* Hans Raj Khanna (1969–1971)* Hardayal Hardy (1971–1972)* Narain Andley (1972–1974)* T. V. R. Tatachari (1974–1978)* V. S. Deshpande (1978–1980)* Prakash Narain (1981–1985)* Rajinder Sachar (1985 - 1985)* D. K. Kapur (1985–1986)* R. N. Aggarwal (1987 - 1987)* Yogeshwar Dayal (1987–1988)* Y. K. Sabharwal* Rabindranath Pyne* Milap Chand Jain* G. C. Mittal (1991–1994)* M. Jagannadha Rao (1994–1997)* Sam Nariman Variava (1999–2000)* S. B. Sinha (2001–2002)* B. C. Patel* Markandeya Katju* Mukundakam Sharma* Ajit Prakash Shah* Dipak Misra== Siehe auch ==* Liste der High Courts in Indien== Weblinks ==* Offizielle Webseite des Delhi High Court

İngilizce

==Chief Justices==* Justice K. S. Hegde (31 October 1966 – 17 July 1967)* Justice M K M Ismail (25 May 1967 - 13 November 1967)* Justice I. D. Dua (17 July 1967 – 1 August 1969)* Justice H. R. Khanna (1 August 1969 – 22 September 1971)* Justice Hardayal Hardy (22 September 1971 – 15 May 1972)* Justice Narain Andley (15 May 1972 – 4 June 1974)* Justice T. V. R. Tatachari (4 June 1974 – 16 October 1978)* Justice V. S. Deshpande (16 October 1978 – 27 March 1980)* Justice Prakash Narain (8 January 1981 – 6 August 1985)* Justice Rajinder Sachar (6 August 1985 – 22 December 1985)* Justice D. K. Kapur (22 December 1985 – 20 August 1986)* Justice T.P.S.

Son Güncelleme: 2016-03-03
Kullanım Sıklığı: 2
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:



Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam