inače, sevilla je kod kuće pobijedila panathinaikos s 2- 0, ili ukupno 2- 1.

inače, sevilja je kod kuće pobedila panatinaikos sa 2- 0, ili ukupno 2- 1.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

grčki panathinaikos pobijedio je kod kuće wislu iz krakowa 4-1 i kvalificirao se u sljedeće kolo.

塞尔维亚语

grčki panatinaikos je kod kuće pobedio vislu iz krakova 4-1 i kvalifikovao se za sledeće kolo.

使用频率: 2
质量:

克罗地亚语

olympiakos i panathinaikos, čiji je vikend susret odgođen, u petak su izdali izvješća u kojima se osuđuje nasilje.

塞尔维亚语

olimpijakos i panatinaikos, čija je utakmica koja je trebalo da se odigra za vikend suspendovana, izdali su u petak saopštenja u kojima su osudili nasilje.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

grčki košarkaški klub panathinaikos osvojio je naslov prvaka košarkaške eurolige pobijedivši u finalu turnira final four 2007 moskovski cska 93-91.

塞尔维亚语

grčki košarkaški klub panatenaikos osvojio je titulu šampiona košarkaške evrolige pobedivši u finalu turnira fajnal for 2007 moskovski cska 93-91.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

kapetan hajduka srđan aleksić igrao je za panathinaikos iz atene, momčad koja ima "hrvatsku vezu" među svojim zvijezdama.

塞尔维亚语

kapiten hajduka srđan aleksić igrao je za panatinaikos iz atine, tim koji se može pohvaliti "hrvatskom vezom" fudbalskih zvezda.

使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

克罗地亚语

in the uefa cup competition, greece' s panathinaikos football club beat czech team slovan libere 1- 0 on 12 december, qualifying for the round of 16.

塞尔维亚语

u kupu uefa grčki fudbalski klub panatenaikos pobedio je 12. decembra česki tim slovan libere sa 1- 0, kvalifikujući se tako za osminu takmičenja.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

također ovog tjedna: reli gumball 3000 prekinut nakon smrtonosnog sudara. grčki košarkaški klub panathinaikos osvojio je naslov prvaka košarkaške eurolige pobijedivši u finalu turnira final four 2007 moskovski cska 93- 91.

塞尔维亚语

takođe ove nedelje: reli gambol 3000 prekinut posle fatalnog sudara. grčki košarkaški klub panatenaikos osvojio je titulu šampiona košarkaške evrolige pobedivši u finalu turnira fajnal for 2007 moskovski cska 93- 91.

使用频率: 1
质量:

克罗地亚语

atenski panathinaikos postao je europski prvak u košarci nakon što je s tijesnom razlikom 73-71 pobijedio prošlogodišnjeg prvaka cska iz moskve u finalnoj utakmici eurolige koja je odigrana u nedjelju (3. svibnja) u berlinu.

塞尔维亚语

atinski panatinaikos postao je evropski šampion u košarci nakon što je sa tesnom razlikom 73-71 pobedio prošlogodišnjeg prvaka cska iz moskve u finalnoj utakmici evrolige koja je odigrana u nedelju (3. maja) u berlinu.