Ask Google

Results for onlookers translation from English to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

English

Albanian

Info

English

What... (ONLOOKERS GROANING) Shit!

Albanian

- Ndyrtësirë!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand and it was luminous to the onlookers.

Albanian

Dhe e nxori dorën e vet, kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand and it was luminous to the onlookers.

Albanian

dhe e nxori dorën e tij – kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand and it was luminous to the onlookers.

Albanian

dhe nxorri dorën e vet – e ajo krejt e bardhë për të pranishmit.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand, and it was luminous to the onlookers.

Albanian

E luajti dorën, e ajo, për ata që e shikonin, ishte e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand, and it was luminous to the onlookers.

Albanian

E, pastaj, nxorri dorën e vet (nga xhepi), kur ajo, u bë e bardhë para shikuesve!

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he drew out his hand, and it was luminous to the onlookers.

Albanian

Nxori dorën prej xhepit, kur qe, ajo në sy të shikuesve flakëronte nga bardhësia.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

A large crowd of onlookers has gathered around the hospital.

Albanian

Një turmë e madhe shikues ka mbledhur rreth spitalit.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

English

We have made constellations in the sky and decorated them for the onlookers.

Albanian

Dhe ne kemi bërë në qiell sisteme yjesh dhe kemi zbukuruar për shikuesit.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

We have made constellations in the sky and decorated them for the onlookers.

Albanian

Na kemi krijuar hyllësi në qiej dhe i kemi zbukuruar ato për shikuesin,

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

We have made constellations in the sky and decorated them for the onlookers.

Albanian

Ne në qiell kemi krijuar galaksione yjesh dhe atë (qiellin) e kemi zbukuruar për ata që e shikojnë me vëmendje.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

And He pulled out his hand, and it was white to the onlookers.

Albanian

Dhe e nxori dorën e vet, kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

And He pulled out his hand, and it was white to the onlookers.

Albanian

dhe e nxori dorën e tij – kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

And He pulled out his hand, and it was white to the onlookers.

Albanian

dhe nxorri dorën e vet – e ajo krejt e bardhë për të pranishmit.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it was sheer white to the onlookers.

Albanian

E luajti dorën, e ajo, për ata që e shikonin, ishte e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it was sheer white to the onlookers.

Albanian

E, pastaj, nxorri dorën e vet (nga xhepi), kur ajo, u bë e bardhë para shikuesve!

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it was sheer white to the onlookers.

Albanian

Nxori dorën prej xhepit, kur qe, ajo në sy të shikuesve flakëronte nga bardhësia.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it appeared sheer white to the onlookers.

Albanian

Dhe e nxori dorën e vet, kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it appeared sheer white to the onlookers.

Albanian

dhe e nxori dorën e tij – kur qe, për shikuesit dritë e bardhë.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

English

Then he uncovered his hand and it appeared sheer white to the onlookers.

Albanian

dhe nxorri dorën e vet – e ajo krejt e bardhë për të pranishmit.

Last Update: 2014-07-03
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK