Preguntar a Google

Usted buscó: zbriste (Albanés - Inglés)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Albanés

Inglés

Información

Albanés

Tha se nuk donte zbriste kaq thellë.

Inglés

He said he didn't want to go deeper.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Atëherë nuk do të zbriste nga autobusi?

Inglés

Is that when he's getting off the bus?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Çfarë mendonin se do të zbriste nga mali?

Inglés

What'd they think would come back down the mountain?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

A nuk do të zbriste kjo hidhërimin e Zotit?

Inglés

Now, wouldn't that bring down the wrath of God?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Ai tha se nuk donte zbriste kaq thellë, Xhek.

Inglés

He said he didn't want to go deeper, Jack!

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Zbriste çdo mbrëmje dhe i hante mëlçinë Prometeut.

Inglés

They say there's a giant eagle's nest just above it. L suppose he drops down each night to peck out poor Prometheus' liver.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Sepse ne nuk e pyetëm seriozisht se me kë do zbriste.

Inglés

Nobody asked her.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Refuzoi të zbriste, prandaj po i flisnit një holografiku të tij.

Inglés

He refused to come down, so you were speaking to a hologram of him.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

në muzg, kur po ngryste dita, ndërsa zbriste nata e zezë dhe e errët.

Inglés

In the twilight, in the evening, in the black and dark night:

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Aeroplani 370, është nisur sot në ora 15 dhe duhej të zbriste në Paris.

Inglés

Fligth 370 caring 210 passengers. and the crew took off at 7 o'clock this morning and was due to land in Paris.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Do të ishte bukur sikur të zbriste nga bishti i Inatçorit si Fred Flinston.

Inglés

Would it be cool if he slides down Grumpy's tail just like Fred Flinstone would do-

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

pas kësaj kalonte në shpatin verior përballë Arabahut dhe zbriste në drejtim të tij.

Inglés

And passed along toward the side over against Arabah northward, and went down unto Arabah:

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Epo, thjesht po them është e pabesueshme që dikush do ti zbriste shkallët vetëm me një pandoflë.

Inglés

Well, I'm just saying, it's improbable that somebody would wanna walk down the stairs with one slipper.

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Bekimi i atij që ishte duke vdekur zbriste mbi mua dhe unë e gëzoja zemrën e gruas së ve.

Inglés

The blessing of him that was ready to perish came upon me: and I caused the widow's heart to sing for joy.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Nga Janoahu zbriste pastaj në Ataroth dhe Naarah dhe zgjatej deri në Jeriko, për të mbaruar në Jordan.

Inglés

And it went down from Janohah to Ataroth, and to Naarath, and came to Jericho, and went out at Jordan.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Isha poshtë tek qoshja dhe po e prisja. E pashë që po zbriste poshtë dhe ia bëra me dorë, mirë?

Inglés

I-I was down on the corner and I was waiting for him, and I saw him coming down the stairs and I waved, okay?

Última actualización: 2016-10-27
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Zyrtarët serbë kanë treguar se vendi mund të zbriste apo të priste marrëdhëniet diplomatike me vendet që merrnin një masë të tillë.

Inglés

Serbian officials have indicated that the country could downgrade or even sever diplomatic relations with nations that make such a move.

Última actualización: 2016-01-20
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Dhe pashë një engjëll që zbriste nga qielli, duke pasur çelësin e humnerës, dhe një zinxhir të madh në dorë.

Inglés

And I saw an angel come down from heaven, having the key of the bottomless pit and a great chain in his hand.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Dhe menjëherë, kur po dilte nga uji, pa se qiejtë po hapeshin dhe Fryma po zbriste mbi të si një pëllumb.

Inglés

And straightway coming up out of the water, he saw the heavens opened, and the Spirit like a dove descending upon him:

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Albanés

Perëndia i ka shpenguar shpirtin tim, që të mos zbriste në gropë dhe jeta ime mund të shohë dritën".

Inglés

He will deliver his soul from going into the pit, and his life shall see the light.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Advertencia: contiene formato HTML invisible

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo