Usted buscó: eleazarovih (Serbio - Checo)

Contribuciones humanas

De traductores profesionales, empresas, páginas web y repositorios de traducción de libre uso.

Añadir una traducción

Serbio

Checo

Información

Serbio

i biše razdeljeni žrebom i jedan i drugi; jer poglavari u svetinji i poglavari pred bogom behu i od sinova eleazarovih i od sinova itamarovih.

Checo

i rozděleni jsou losem jedni od druhých, ačkoli byli knížata nad věcmi svatými, a knížata boží z synů eleazarových a z synů itamarových.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Serbio

i razdeli ih david: sadoka, koji beše od sinova eleazarovih, i ahimeleha, koji beše od sinova itamarovih, po redu njihovom u službi njihovoj.

Checo

kteréž zpořádal david, totiž sádocha z synů eleazarových, a achimelecha z synů itamarových, vedlé počtu a řádu jejich v přisluhováních jejich.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Serbio

i nadje se sinova eleazarovih više poglavica nego sinova itamarovih, kad ih razdeliše: od sinova eleazarovih beše poglavica po domovima otaèkim šesnaest, a od sinova itamarovih osam po domovima otaèkim.

Checo

nalezeno pak synů eleazarových více předních mužů, než synů itamarových, a rozdělili je. z synů eleazarových bylo předních po domích otcovských šestnáct, a z synů itamarových po čeledech otcovských osm.

Última actualización: 2012-05-05
Frecuencia de uso: 1
Calidad:

Obtenga una traducción de calidad con
4,401,923,520 contribuciones humanas

Usuarios que están solicitando ayuda en este momento:Utilizamos cookies para mejorar nuestros servicios. Al continuar navegando está aceptando su uso. Más información. De acuerdo