Kolemjdoucí - Czech - English 번역 및 예문
MyMemory, 세계 최대의 번역 메모리
Click to expand

언어 조합: Click to swap content  분야   
구글 검색

검색어: kolemjdoucí ( 체코어 - 영어 )

    [ 색상 끄기 ]

인적 기여

전문 번역가, 번역 회사, 웹 페이지 및 자유롭게 사용할 수 있는 번역 저장소 등을 활용합니다.

번역 추가

체코어

영어

정보

체코어

Je na něm Manal Hassan a popisuje, co se stalo jejímu muži Abd El Fattahovi. Také v něm vystupuje členka "No to Military Trials for Civilians" Nazly Hassan, která popisuje, jakým utrpením prošel Ahmed Abdul Rahman, kolemjdoucí, který se během protestu slušně zeptal policie, proč bije a sexuálně obtěžuje demonstrantky.

영어

It features Manal Hassan, describing what happened to her husband Abd El Fattah, and No to Military Trials member Nazly Hassan, who outlines the ordeal of Ahmed Abdul Rahman, a passer-by who politely asked police at the protest why they were beating and sexually harassing women participants.

마지막 업데이트: 2016-02-24
사용 빈도: 1
품질:

경고: 보이지 않는 HTML 형식이 포함되어 있습니다

체코어

Nepočetný, ale významný pochod sklidil rozporuplné reakce kolemjdoucích.

영어

The small but significant march earned different reactions from passersby.

마지막 업데이트: 2016-02-24
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Po cestě útočili na protestující. Jeden kolemjdoucí se pokusil zabránit jednomu z těchto mužů, aby ublížil dvěma mladým lidem.

영어

On their way, they attacked the protesters at the sit-in. A passerby tried to stop an anti-Occupy Central man from hurting two young people.

마지막 업데이트: 2016-02-24
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Pojď se mnou na náměstí Nebeského klidu, ty ču**ku!“ Kolemjdoucí se pokusil odejít, ale rváč ho pronásledoval a opakoval svá slova.

영어

Come with me to Tiananmen, mother f**ker!" The passerby tried to walk away, but the guy chased after him, yelling, "You have the guts?

마지막 업데이트: 2016-02-24
사용 빈도: 1
품질:

경고: 보이지 않는 HTML 형식이 포함되어 있습니다

체코어

Řidiči textovali a volali, někteří i fotili a natáčeli kolemjdoucí dav.

영어

Some opened their windows to the bitter cold air and held out their gloved hands, exchanging hi-fives with protesters as they walked by.

마지막 업데이트: 2016-02-24
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Jedním z postupů, jenž uskutečňují někteří členové mé domovské Transnacionální radikální strany ve Francii, Belgii, Británii a Itálii, je ,,udat se" státním orgánům a pak porušovat prohibicionistické zákony rozdáváním drog kolemjdoucím při politických demonstracích.

영어

One ploy taken up by some members of my Transnational Radical Party in France, Belgium, the UK, and Italy has been to "denounce themselves" to their national authorities and then to disobey the prohibitionist laws by distributing drugs to passers-by during political demonstrations.

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

경고: 보이지 않는 HTML 형식이 포함되어 있습니다

체코어

Jako nějaký kolemjdoucí, tiše zírající na trosky autonehody, sledovala jsem pád Saigonu v televizním přenosu, v bezpečí amerického Connecticutu, s mojí novou rodinou.

영어

Like a passerby staring at the wreckage of a road accident, I watched the fall of Saigon on television in Connecticut with my new family.

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

체코어

To, že všichni kolemjdoucí mají v rukou mobilní telefony, neplatí jen v New Yorku, Šanghaji či Paříži.

영어

It is not just in New York, Shanghai, or Paris that one finds a mobile telephone in the hands of each passerby.

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Kdybyste procházeli ulicemi své čtvrti se zdviženou hlavou a přístupným výrazem, kolik kolemjdoucích by se na vás usmálo nebo vás nějakým způsobem pozdravilo?

영어

If you were to walk along the streets of your neighborhood with your face up and an open expression, how many of those who passed you would smile, or greet you in some way?

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Teď si ale představte, že tento podivín bude chtít jednat s kolemjdoucími, jako by byli jeho vazaly.

영어

Now, suppose that same crank attempted to treat passersby as if they were his serfs.

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Svůj názor na situaci dával najevo tím, že kolemjdoucím lidem ukazoval znak „ven“.

영어

He demonstrated his view of that situation by signing “out” to passing humans.

마지막 업데이트: 2015-05-18
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Bruslaři i kolemjdoucí budou mít k dispozici také dva stánky s punčem.

영어

Skaters and passers-by will also have two stalls with punch at their disposal.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Kolemjdoucí chodkyně zalarmovala policii mobilem.

영어

A female passer-by called the police from her mobile.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Kolemjdoucí mi přišli říct, že venku je zraněná osoba.

영어

Some passers-by came to tell me that there was someone injured outside.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Kolemjdoucí se zastavovali, aby rozhazovali okolo hromady peněz, či aby se nechali od přátel vyfotit mobilním telefonem, jak odpočívají uprostřed náhradního bohatství, nebo prostě vycpali kapsu pár miliony.

영어

Passers-by stopped to toss piles of money around, ask their friends to snap cellphone images of them reclining amid ersatz wealth, or just to pocket a couple of million.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Několik kolemjdoucích, včetně mladých lidí, se podle svědectví shromážděných AFP, pokusilo šílence zastavit a odzbrojit.

영어

Several passers-by, including some youngsters, attempted to overpower the madman, according to witness reports collected by the AFP.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Ostatní se subtilními flirtovacími technikami tolik nezabývají a na sobě mají jednoduché plstěné klobouky s nápisem "To drunk to get dressed!" a vystrkují na kolemjdoucí nahé zadky.

영어

Others are less concerned with subtle flirting techniques and wear simple felt hats that say `Too drunk to get dressed' and, without prompting, show people their naked behind.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

경고: 보이지 않는 HTML 형식이 포함되어 있습니다

체코어

Pár kolemjdoucích řeklo, že na Extra Place myslí málokdy, ale navrhlo, že by se mu nějaká vzpruha mohla hodit.

영어

A few passersby said that they rarely thought about Extra Place but suggested that it could use some sprucing up.

마지막 업데이트: 2014-10-20
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Venkovská nadace přitahuje pozornost kolemjdoucího jak MAS funguje na místní úrovni; budování sítí; hodnocení MAS; a příklady osvědčených postupů, přičemž některá témata byla rozvržena do dalších zasedání.

영어

A rural foundation attracts the attention of a passer-by ous procedures, such as setting up the national networks, LAG selection, payment issues, project selection and procedure, and the empowerment of local people.The mini-plenary sessions on capacity building were repeated over two days and covered ve dierent themes — what is a LAG, how does the LAG operate at the local level, network building, LAG evaluation and good practice examples with some themes broken down into further sessions.

마지막 업데이트: 2014-02-06
사용 빈도: 1
품질:

체코어

Rád bych začal dnešní důležitou zprávu o červnové Evropské radě tam, kde jsem skončil svůj projev v lednu, když jsem stanovoval priority, především s přáním, aby kdykoli a kterýkoli náhodný kolemjdoucí ve kterémkoli městě Evropské unie včetně Irska mohl bez zaváhání říci, že se cítí být Evropanem a že mu záleží na tom, co bude zítra s Evropou, protože ví, že Evropě záleží na tom, co bude zítra s ním.

영어

I would like to start today's substantive report on the June European Council where I finished my speech in January when I was setting out the priorities, namely with the desire that at some time any random passer-by in any city in the European Union, including Ireland, could say without hesitation, he feels European and he cares what happens to Europe tomorrow because he knows that Europe cares what will happen to him tomorrow.

마지막 업데이트: 2012-02-28
분야: 사회과학
사용 빈도: 1
품질:

번역 추가

검색 인적 번역 문장사용자가 도움을 필요로 합니다:daw haul (웨일스어>영어) | bokep anak kecil sama orang barati (영어>말레이어) | aap whatsapp par ho (힌디어>영어) | spreek (아프리칸스어>크로아티아어) | j'ai ma pelle (프랑스어>영어) | yerim seni (터키어>프랑스어) | ego sum miser sine te (라틴어>영어) | chudai film (영어>힌디어) | suite adjacente (프랑스어>아랍어) | सेक्सी फिल्म हिंदी (힌디어>영어) | i am happy (영어>독일어) | bembele (스페인어>영어) | alles klar (독일어>암하라어) | изобретение (러시아어>프랑스어) | sxi bf (힌디어>영어)


남용 보고  | MyMemory 정보   | 문의


사용자 언어의 MyMemory: English  | ItalianoEspañolFrançaisDeutschPortuguêsNederlandsSvenskaРусский日本語汉语한국어Türkçe

당사는 사용자 경험을 향상시키기 위해 쿠키를 사용합니다. 귀하께서 본 사이트를 계속 방문하시는 것은 당사의 쿠키 사용에 동의하시는 것으로 간주됩니다. 자세히 보기. 확인