Je was op zoek naar: zikir (Turks - Albanian)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Turks

Albanian

Info

Turks

zikir okuyanlara,

Albanian

dhe ata që e lexojnë kur’anin, -

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

o zikir okuyanlara,

Albanian

dhe ata që e lexojnë kur’anin, -

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

ve o zikir okuyanlara,

Albanian

dhe ata që e lexojnë kur’anin, -

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

ve o yolda zikir okuyanlara.

Albanian

dhe ata që e lexojnë kur’anin, -

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

zikir, aramızdan ona mı bırakıldı?

Albanian

a, atij nga mesi jonë iu dha shpallja?

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 2
Kwaliteit:

Turks

eğer bilmiyorsanız, zikir ehline sorun.

Albanian

ju (idhujtarë) pyetni pra dijetarët (e tevratit e të inxhilit) nëse ju nuk dini

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

sorun, zikir ehline; eğer bilmiyorsanız:

Albanian

ju (idhujtarë) pyetni pra dijetarët (e tevratit e të inxhilit) nëse ju nuk dini

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

sad, zikir dolu kur'an'a andolsun;

Albanian

sad. pasha kur’anin e nderuar.

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

bu, bereketli bir zikir'dir ki, onu indirdik.

Albanian

edhe ky (kur’ani) është këshillë, është i bekuar që ne e shpallëm.

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

eğer bilmiyorsanız, zikir/kur'an ehline sorun.

Albanian

ju (idhujtarë) pyetni pra dijetarët (e tevratit e të inxhilit) nëse ju nuk dini

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

bu, âlemler için bir zikir'den başka şey değildir.

Albanian

ai (kur’ani), me të vërtetë, është këshilël për tërë botën!

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

"zikir (kur'an), içimizden ona mı indirildi?"

Albanian

a mos atij, nga mesi ynë, iu zbrit kur’ani?

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Turks

İşte bu sana ayetlerden ve hikmetlerle dolu zikir'den okuduğumuzdur.

Albanian

këto që po t’i lexojmë ty (o i dërguar) janë nga ajetet, janë nga kur’ani i pa të meta (i rrezistueshëm).

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

allah size bir zikir/bir uyarıcı/bir düşündürücü indirmiştir.

Albanian

all-llahu juve u ka dërguar shpallje,

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

zikir'li (uyarıcı, şerefli) kur'an'a andolsun,

Albanian

pasha kur’anin e madhërishëm.

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

"o kur'ân, bütün âlemler için bir zikir, bir öğüttür. "

Albanian

ai (kur’ani), me të vërtetë, është këshilël për tërë botën!

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Turks

oysaki o zikir/kur'an âlemler için bir öğütten başka şey değildir.

Albanian

ai nuk është tjetër vetëm se vërejtje për tërë botërat!

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

kaf. zikir'li (uyarıcı, şerefli) kur'an'a andolsun,

Albanian

kaf, pasha kur’anin e lavdishëm (do të ringjalleni)!

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Turks

kendisine o zikir/kur'an indirilen! sen gerçekten tam bir delisin."

Albanian

ata thanë: “o ti, që të është shpallë kur’ani, ti je, me të vërtetë, i marrë!

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Turks

sana geçmişlerin haberlerinden bir bölümünü böylece aktarıyoruz. gerçekten, sana katımız'dan bir zikir verdik.

Albanian

dhe ashtu ne të rrëfejmë disa lajme për atë çka ka kaluar dhe të shpallim nga ana jonë kur’anin.

Laatste Update: 2014-07-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
7,834,352,450 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK