Google fragen

Sie suchten nach: perkthim gjermanisht shqip (Deutsch - Albanisch)

Menschliche Beiträge

Von professionellen Übersetzern, Unternehmen, Websites und kostenlos verfügbaren Übersetzungsdatenbanken.

Übersetzung hinzufügen

Deutsch

Albanisch

Info

Deutsch

perkthim gjermanisht shqip

Albanisch

profil 3 wurde nachgemeldet

Letzte Aktualisierung: 2019-01-23
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim gjermanisht shqip

Albanisch

Dankeschone

Letzte Aktualisierung: 2019-01-19
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim gjermanisht shqip

Albanisch

clockhouse

Letzte Aktualisierung: 2019-01-08
Nutzungshäufigkeit: 2
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim gjermanisht shqip

Albanisch

Bisschen

Letzte Aktualisierung: 2018-12-27
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim-gjermanisht--shqip

Albanisch

perkthim-Anglisht - shqip

Letzte Aktualisierung: 2017-11-05
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim-gjermanisht--shqip. Nach

Albanisch

perkthim-Anglisht - shqip

Letzte Aktualisierung: 2018-04-06
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

fjalor gjermanisht shqip

Albanisch

Deutsch Englisch Wörterbuch

Letzte Aktualisierung: 2015-02-14
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

fjalor gjermanisht shqip

Albanisch

Për përkthim shqip

Letzte Aktualisierung: 2015-02-02
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Deutsch

perkthim gjermanisht shqipInfluenteri 25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagë. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln êshtë e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi ka punuar si mjek e përgjithshëm në spitalin e Këlnit me familjen e saj vjollca idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca ishte ta

Albanisch

perkthim gjermanisht shqipInfluenteri 25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagë. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ê vetëm e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi ka mundur si mjith e pëmginjit e gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Letzte Aktualisierung: 2020-01-22
Nutzungshäufigkeit: 1
Qualität:

Referenz: Anonym

Eine bessere Übersetzung mit
4,401,923,520 menschlichen Beiträgen

Benutzer bitten jetzt um Hilfe:Wir verwenden Cookies zur Verbesserung Ihrer Erfahrung. Wenn Sie den Besuch dieser Website fortsetzen, erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Erfahren Sie mehr. OK