Pergunte ao Google

Você procurou por: fletushkat (Albanês - Grego)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Grego

Informações

Albanês

- Fletushkat?

Grego

- "Ροζ Φύλλα";

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

Dhe ku i pe fletushkat?

Grego

- Πού ήταν οι προκηρύξεις; - Στο πάτωμα, αν εννοείτε κάτι.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- Më vjen keq për fletushkat.

Grego

- Συγγνώμη για τα φυλλάδια.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Kush i ka dërguar fletushkat?

Grego

- Ποιός μοίρασε τις προκηρύξεις;

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Sikurse ti me fletushkat e tua.

Grego

Φαίνεται από τις προκηρύξεις.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Fletushkat komike i kam dashur si fëmijë.

Grego

Ένα κομικ που μου άρεσε μικρός.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Mos janë gjë ato fletushkat e mia të festivalit?

Grego

Είναι αυτά τα πράγματά μου για το Φεστιβάλ?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

I kam pas fletushkat në çantën time. Pasi kam mbërritur...

Grego

Είχα τις προκηρύξεις στη βαλίτσα.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

A i ka sjellë Probst fletushkat në Salzburg dhe Linz?

Grego

Ο Προμπστ μοίρασε προκηρύξεις στο Σάλτσμπουργκ;

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Gjithë natën e fundit Kam kaluar duke marrë fletushkat.

Grego

Όλη τη νύχτα προσπαθούσα να ξεκολλήσω φυλλάδια.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Por ti mbash jashtë fletushkat në godinë në mes të ditës...

Grego

Κι εσύ λες να κρεμάσουμε προκηρύξεις μέρα μεσημέρι! ...

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

A nuk është kjo kogja e njëjtë me gjashtë fletushkat e tjera?

Grego

Δεν μοιάζει με τις έξι προκηρύξεις;

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Më duhet të insistoj se Graf vërtetë nuk ka të bëjë asgjë me fletushkat.

Grego

Επιμένω ότι η Γκραφ δεν έχει καμία σχέση με τις προκηρύξεις.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Pastaj Freisler do të duhet që të flas për fletushkat përballë gjithsecilit!

Grego

Ο Φράϊσλερ θα μιλήσει για τις προκηρύξεις.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ne e dimë që ai ju ka ndihmuar juve djema për ti kopjuar fletushkat në studio.

Grego

Ξέρουμ ότι βοήθησε στην σύνταξη των προκηρύξεων στο στούντιο.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- Jo, këtu s'na duhen kompjuterë. - Ne këmbejmë nga fletushkat këtu.

Grego

Όχι, όχι, δεν χρειαζόμαστε υπολογιστές εδώ, γράφουμε στα "Ροζ Φύλλα" εδώ.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

Helmuth von Moltke i solli të gjashtë fletushkat nga "Trëndafili i bardhë "

Grego

Χάρη στον Χέλμουτ φον Μόλτκε, η 6η προκήρυξη του "Λευκού Ρόδου"

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

Ti ke pohuar para rojës se ke qenë ti ajo që... i ke hedhur fletushkat nga ballkoni.

Grego

Είπες στον θυρωρό ότι έριξες τις προκηρύξεις απ' τον εξώστη.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ju po thoni se mund ta përballoni jetën tuaj ashtu si edhe gjithë fletushkat dhe të postoni me atë?

Grego

Εννοείς ότι μ' αυτά τα λεφτά ζείτε και πληρώνετε τις προκηρύξεις;

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Doja që ti shpërndaja madje edhe fletushkat e fundit, në mënyrë që ide e juaja... që shpërndaheshin sa më shpejtë të jetë e mundur...

Grego

Ήθελα να μοιράσω και την τελευταία προκήρυξη, ώστε η ιδέα μας... να εξαπλωθεί το συντομότερο...

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK