Вы искали: karjäärivõimaluste (Эстонский - Словацкий)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Эстонский

Словацкий

Информация

Эстонский

Üksikasjalikku teavet ja kontakte karjäärivõimaluste kohta eli institutsioonides leiab epso veebilehelt.

Словацкий

podrobné informácie o pracovných príležitostiach v inštitúciách eÚ a kontakty nájdete na webovej stránke epso.

Последнее обновление: 2014-02-06
Частота использования: 1
Качество:

Эстонский

valmistada ette vajalikud põhiseaduse ja õigusaktide muudatused, et tagada kohtunike valiku ja karjäärivõimaluste eest vastutava asutuse sõltumatus.

Словацкий

pripraviť potrebné ústavné a legislatívne zmeny, aby bola zaručená nezávislosť orgánu zodpovedného za ich výber, rozvoj a vzdelávanie.

Последнее обновление: 2014-11-15
Частота использования: 1
Качество:

Эстонский

marie skłodowska-curie rahastamismeetmed suurendavad euroopas vahendite koondamist ning parandavad seega teadlaste koolitamise, liikuvuse ja karjäärivõimaluste kooskõlastamist ja juhtimist.

Словацкий

opatrenia týkajúce sa financovania z programu marie skłodowska-curie posilnia združovanie zdrojov v európe, čo bude viesť k zlepšeniu koordinácie a riadenia v oblasti odbornej prípravy, mobility a kariérneho rozvoja výskumných pracovníkov.

Последнее обновление: 2014-11-18
Частота использования: 1
Качество:

Эстонский

c) liikmesriigid ja sotsiaalpartnerid organiseerivad kooskõlastatud teadlikkuse tõstmise kampaaniaid rahvuslikul ja euroopa tasandil, et taastada mereveonduse maine ning anda noortele teavet karjäärivõimaluste ja mõju kohta laevanduses;

Словацкий

c) členské štáty a sociálni partneri organizujú koordinované kampane na zvyšovanie povedomia na národnej a európskej úrovni, aby sa znovu začal budovať obraz priemyselného odvetvia námornej dopravy, aby sa mladým ľuďom poskytli fakty o príležitostiach a dopadoch námorníckej kariéry;

Последнее обновление: 2008-03-04
Частота использования: 3
Качество:

Источник: Анонимно

Эстонский

veelgi enam, karjäärivõimaluste parandamiseks julgustatakse liikmesriike võtma meetmeid, sh edendama sotsiaalset dialoogi, parandamaks renditöötajate juurdepääsu koolitusele renditööjõu vahendajate juures isegi lähetustevahelisel ajal ning samas parandamaks renditöötajate juurdepääsu kasutajaettevõtte töötajatele mõeldud koolitustele.

Словацкий

s cieľom zvýšiť profesionálny rast agentúrnych pracovníkov sa členské štáty okrem toho nabádajú na to, aby prijali opatrenia vrátane podpory sociálneho dialógu na účely zlepšenia prístupu k odbornému vzdelávaniu pre agentúrnych pracovníkov v agentúrach dočasného zamestnávania , ako aj ich prístupu k vzdelávaniu určenému pre zamestnancov užívateľského podniku, a to aj v období medzi prideleniami.

Последнее обновление: 2014-02-06
Частота использования: 1
Качество:

Источник: Анонимно

Эстонский

6.4 on olemas empiiriline tõendusmaterjal Ühendkuningriigist selle kohta, et tõhusa reklaamikampaania olemasolu korral, mis kutsub esile kasvava teadlikkuse karjäärivõimaluste kohta laevanduses, leidub küllaldasel arvul noori, kes nendest võimalustest kinni haaravad.

Словацкий

6.4 existuje empirický dôkaz zo spojeného kráľovstva naznačujúci, že v prípade efektívnej propagačnej kampane prinášajúcej zvýšené povedomie o kariére v priemysle námornej dopravy, je dostatočný počet mladých ľudí žiadajúcich o ponúkané školiace pracovné miesta.

Последнее обновление: 2008-03-04
Частота использования: 3
Качество:

Источник: Анонимно

Эстонский

2.4 teisena toodud meetmetest teadurite karjäärivõimaluste parandamiseks euroopa liidus käsitles varasem arvamus dilemmat, mille ees seisavad teadurid, kes töötavad ülikoolides või avalikes teadusasutustes ja keda tasustatakse avaliku sektori palgaastmestiku järgi, kuid kellele ei ole tagatud tööga kindlustatus ja kellel puuduvad ka teised eelised, mida omavad teised avalikus sektoris töötavad isikud, näiteks riigiteenistujad või õpetajad. tõepoolest, teadurid ei ole tööga kindlustatud või on seda üksnes vähesel määral, kuna neile pakutakse tihti tähtajalisi töölepinguid, mis kaasnevad iga karjääri-ja tööalase muutusega.

Словацкий

2.4 pri druhom opatrení konvergencie "zlepšiť vyhliadky na kariéru pre výskumníkov v európskej únii" toto predchádzajúce stanovisko prediskutováva dilemu, ktorej čelia výskumníci pracujúci v akadémiách alebo verejne financovaných výskumných ústavoch, ktorí sú obvykle platení v súlade s platovými tabuľkami pre verejný sektor, ale bez istoty zamestnania alebo iných výhod, ktoré sa poskytujú iným profesiám verejného sektoru, napríklad štátnym úradníkom alebo učiteľom. v skutočnosti majú výskumníci malú alebo žiadnu istotu zamestnania, nakoľko sa im ponúkajú série zmlúv na dobu určitú, a to po každej zmene práce alebo posune v kariére.

Последнее обновление: 2008-03-04
Частота использования: 3
Качество:

Источник: Анонимно
Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Получите качественный перевод благодаря усилиям
7,843,243,548 пользователей

Сейчас пользователи ищут:Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK