Você procurou por: karjäärivõimaluste (Estoniano - Eslovaco)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Estoniano

Eslovaco

Informações

Estoniano

Üksikasjalikku teavet ja kontakte karjäärivõimaluste kohta eli institutsioonides leiab epso veebilehelt.

Eslovaco

podrobné informácie o pracovných príležitostiach v inštitúciách eÚ a kontakty nájdete na webovej stránke epso.

Última atualização: 2014-02-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Estoniano

valmistada ette vajalikud põhiseaduse ja õigusaktide muudatused, et tagada kohtunike valiku ja karjäärivõimaluste eest vastutava asutuse sõltumatus.

Eslovaco

pripraviť potrebné ústavné a legislatívne zmeny, aby bola zaručená nezávislosť orgánu zodpovedného za ich výber, rozvoj a vzdelávanie.

Última atualização: 2014-11-15
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Estoniano

marie skłodowska-curie rahastamismeetmed suurendavad euroopas vahendite koondamist ning parandavad seega teadlaste koolitamise, liikuvuse ja karjäärivõimaluste kooskõlastamist ja juhtimist.

Eslovaco

opatrenia týkajúce sa financovania z programu marie skłodowska-curie posilnia združovanie zdrojov v európe, čo bude viesť k zlepšeniu koordinácie a riadenia v oblasti odbornej prípravy, mobility a kariérneho rozvoja výskumných pracovníkov.

Última atualização: 2014-11-18
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Estoniano

c) liikmesriigid ja sotsiaalpartnerid organiseerivad kooskõlastatud teadlikkuse tõstmise kampaaniaid rahvuslikul ja euroopa tasandil, et taastada mereveonduse maine ning anda noortele teavet karjäärivõimaluste ja mõju kohta laevanduses;

Eslovaco

c) členské štáty a sociálni partneri organizujú koordinované kampane na zvyšovanie povedomia na národnej a európskej úrovni, aby sa znovu začal budovať obraz priemyselného odvetvia námornej dopravy, aby sa mladým ľuďom poskytli fakty o príležitostiach a dopadoch námorníckej kariéry;

Última atualização: 2008-03-04
Frequência de uso: 3
Qualidade:

Referência: Anônimo

Estoniano

veelgi enam, karjäärivõimaluste parandamiseks julgustatakse liikmesriike võtma meetmeid, sh edendama sotsiaalset dialoogi, parandamaks renditöötajate juurdepääsu koolitusele renditööjõu vahendajate juures isegi lähetustevahelisel ajal ning samas parandamaks renditöötajate juurdepääsu kasutajaettevõtte töötajatele mõeldud koolitustele.

Eslovaco

s cieľom zvýšiť profesionálny rast agentúrnych pracovníkov sa členské štáty okrem toho nabádajú na to, aby prijali opatrenia vrátane podpory sociálneho dialógu na účely zlepšenia prístupu k odbornému vzdelávaniu pre agentúrnych pracovníkov v agentúrach dočasného zamestnávania , ako aj ich prístupu k vzdelávaniu určenému pre zamestnancov užívateľského podniku, a to aj v období medzi prideleniami.

Última atualização: 2014-02-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Referência: Anônimo

Estoniano

6.4 on olemas empiiriline tõendusmaterjal Ühendkuningriigist selle kohta, et tõhusa reklaamikampaania olemasolu korral, mis kutsub esile kasvava teadlikkuse karjäärivõimaluste kohta laevanduses, leidub küllaldasel arvul noori, kes nendest võimalustest kinni haaravad.

Eslovaco

6.4 existuje empirický dôkaz zo spojeného kráľovstva naznačujúci, že v prípade efektívnej propagačnej kampane prinášajúcej zvýšené povedomie o kariére v priemysle námornej dopravy, je dostatočný počet mladých ľudí žiadajúcich o ponúkané školiace pracovné miesta.

Última atualização: 2008-03-04
Frequência de uso: 3
Qualidade:

Referência: Anônimo

Estoniano

2.4 teisena toodud meetmetest teadurite karjäärivõimaluste parandamiseks euroopa liidus käsitles varasem arvamus dilemmat, mille ees seisavad teadurid, kes töötavad ülikoolides või avalikes teadusasutustes ja keda tasustatakse avaliku sektori palgaastmestiku järgi, kuid kellele ei ole tagatud tööga kindlustatus ja kellel puuduvad ka teised eelised, mida omavad teised avalikus sektoris töötavad isikud, näiteks riigiteenistujad või õpetajad. tõepoolest, teadurid ei ole tööga kindlustatud või on seda üksnes vähesel määral, kuna neile pakutakse tihti tähtajalisi töölepinguid, mis kaasnevad iga karjääri-ja tööalase muutusega.

Eslovaco

2.4 pri druhom opatrení konvergencie "zlepšiť vyhliadky na kariéru pre výskumníkov v európskej únii" toto predchádzajúce stanovisko prediskutováva dilemu, ktorej čelia výskumníci pracujúci v akadémiách alebo verejne financovaných výskumných ústavoch, ktorí sú obvykle platení v súlade s platovými tabuľkami pre verejný sektor, ale bez istoty zamestnania alebo iných výhod, ktoré sa poskytujú iným profesiám verejného sektoru, napríklad štátnym úradníkom alebo učiteľom. v skutočnosti majú výskumníci malú alebo žiadnu istotu zamestnania, nakoľko sa im ponúkajú série zmlúv na dobu určitú, a to po každej zmene práce alebo posune v kariére.

Última atualização: 2008-03-04
Frequência de uso: 3
Qualidade:

Referência: Anônimo
Aviso: contém formatação HTML invisível

Consiga uma tradução melhor através
7,786,529,917 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK