Google'a Sor

Şunu aradınız:: koshtunicës (Arnavutça - Yunanca)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Arnavutça

Yunanca

Bilgi

Arnavutça

Një vit i qeverisë së Koshtunicës

Yunanca

Το πρώτο έτος της κυβέρνησης Κοστουνίτσα

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

BiH dhe BE dënojnë deklaratën e Koshtunicës

Yunanca

Β-Ε και ΕΕ καταδικάζουν δήλωση του Κοστούνιτσα

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Partia e Koshtunicës lëviz më pranë Radikalëve

Yunanca

Το κόμμα του Κοστουνίτσα έρχεται εγγύτερα με τους Ριζοσπάστες

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Të pasigurta ende bisedimet midis Koshtunicës dhe Kosumit

Yunanca

Οι Συνομιλίες Μεταξύ Κοστουνίτσα και Κοσούμι Εξακολουθούν να Είναι Αβέβαιες

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Vojisllav Sheshelj është kundërshtari kryesor i Koshtunicës.

Yunanca

Ο Βόισλαβ Σεσέλι είναι ο βασικός αντίπαλος του Κοστούνιτσα.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Labush ka qënë i dyti për nga popullariteti vetëm pas Koshtunicës.

Yunanca

Μόνο ο Κοστούνιτσα ξεπερνά το Λαμπούς σε δημοτικότητα.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Nga 250 anëtarët e parlamentit, 130 mbështetën kabinetin e Koshtunicës.

Yunanca

Από τα 250 μέλη του κοινοβουλίου, οι 130 στήριξαν το υπουργικό συμβούλιο του Κοστούνιτσα.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Partia e Koshtunicës nuk është më anëtare e DOS-it.

Yunanca

Το κόμμα του Κοστούνιτσα δεν είναι πλέον μέλος της DOS.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Festivali do të shfaqë një retrospektivë të punës së Emir Koshtunicës.

Yunanca

Το φεστιβάλ θα παρουσιάσει και μια αναδρομή στο έργο του Εμίρ Κοστούνιτσα.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Fjalët e Koshtunicës në 27 mars në televizionin kombëtar qenë çjerrëse.

Yunanca

Ο λόγος του Κοστούνιτσα που μεταδόθηκε στην εθνική τηλεόραση, στις 27 Μαρτίου, ήταν οξύς.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Marrëveshja mundet teorikisht të nënshkruhet megjithë kundërshtimin e Koshtunicës.

Yunanca

Θεωρητικά, η συμφωνία μπορεί να υπογραφεί και χωρίς τη συναίνεση του Κοστούνιτσα.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Mosmarrëveshjet e raundit të parë ndërmjet Koshtunicës dhe Labusit janë shuar.

Yunanca

Ο πρώτος γύρος των αντιπαραθέσεων μεταξύ Κοστούνιτσα και Λαμπούς τελείωσε.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Por në frontin diplomatik, administrata e Koshtunicës ka arritur sukses.

Yunanca

Ωστόσο, από διπλωματικής άποψης, η κυβέρνηση του Κοστούνιτσα μπορεί να θεωρηθεί επιτυχής.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Iliç ka në plan të garojë për president dhe pret mbështetjen e Koshtunicës.

Yunanca

Ο Ίλιτς σκοπεύει να θέσει υποψηφιότητα για πρόεδρος και αναμένει τη στήριξη του Κοστούνιτσα.

Son Güncelleme: 2012-04-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Zëdhënësi Shon MekKormak lëshoi thirrjen përpara bisedimeve të Koshtunicës me Rajs.

Yunanca

Ο Εκπρόσωπος Τύπου Σιν ΜακΚόρμακ εξέδωσε την έκκληση εν όψει των συνομιλιών του Κοστούνιτσα με την Ράις.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Mbështetja e Koshtunicës mund të vijë me një çmim të lartë për Tadiç të Serbisë

Yunanca

Η στήριξη του Κοστούνιτσα ενδέχεται να έχει εξαιρετικά υψηλό τίμημα για τον Τάντιτς της Σερβίας

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Mbështetësit e Koshtunicës do të jenë vendimtarë në zgjedhjen e fituesit në shkurt.

Yunanca

Οι υποστηρικτές του Κοστούνιτσα θα διαδραματίσουν καθοριστικό ρόλο στην επιλογή του νικητή το Φεβρουάριο.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ai u rendit u dyti në balotazhin kundër Vojisllav Koshtunicës më 13 tetor.

Yunanca

Βγήκε δεύτερος στο δεύτερο γύρο με αντίπαλο το Βόισλαβ Κοστούνιτσα στις 13 Οκτωβρίου.

Son Güncelleme: 2012-04-06
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Itinerari i Koshtunicës përfshin një takim të mërkurën me nënpresidentin e SHBA Dik Çeni.

Yunanca

Η επίσκεψη του Κοστούνιτσα περιλαμβάνει επίσης συνάντηση την Τετάρτη με τον Αντιπρόεδρο των ΗΠΑ Ντικ Τσένι.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Këto rezultate i japin Koshtunicës një rol vendimtar në formimin e qeverisë së re.

Yunanca

Τα αποτελέσματα χάρισαν στον Κοστούνιτσα καθοριστικό πολιτικό ρόλο στο σχηματισμό της νέας κυβέρνησης.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam